reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Hej,
ja też zamierzam zapisać się do przyszpitalnej szkoły rodzenia. Rozmawiałam już moim ginem i on twierdzi, że powinnam się zapisać gdzieś ok 25 tygodnia. Więc zapewne po świętach zacznę chodzić na zajęcia. Szkoła jest bezpłatna. Na zajęcia będę chodzić pewnie z siostrą.
 
reklama
ja chodziłam do szkoły rodzenia w 1999 roku :)
teraz nie czuję takiej potrzeby, ale to chyba nikogo nie dziwi.
moim zdaniem takie zajęcia działają uspakajająco na przyszłych rodziców i tak jak pisze AguHan, można zawrzeć miłe znajomości
 
Hej Koot :* A do jakiej szkoły rodzenia masz zamiar się wybrać? Ja chyba pójdę do podległej pod szpital w Policach, bo tam mam zamiar rodzić. Całe szczęście zajęcia są w Szczecinie. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Kruszynki.
 
agusiak ja mam zamiar rodzic w Zdrojach i tam też mają szkołę rodzenia. Jutro tam właśnie będę miała połówkowe, więc wszystkiego dowiem się tak przy okazji.
 
Hey,
mam zamiar rodzić w Mikołowie, tam też byłam w szpitalu przez ostatnie 3 dzionki i wyczaiłam, że położne prowadzą przyszpitalną szkołe rodzenia więc napewno z niej skorzystam. Nie miałam głowy żeby wypytać o szczególy ale niebawem po wypis podskoczę to wypytam o wszystko. Ale tak myślę, że zawsze później przy porodzie będzie raźniej jak zobaczysz znajomą twarz położnej, bo już na swojego lekarza niekoniecznie można trafić
 
madziarkas a dlaczego zdecydowałaś się na Mikołów? Napisz coś więcej o tym szpitalu :) ja chyba chcę rodzić w Katowicach Bogucicach, ale caly czas jeszcze się zastanawiam, a że mieszkam w Katowicach Piotrowicach to niemal jedna i ta sama droga- czy do centrum, czy do Mikołowa ;)
 
Wiesz, nastawiłam się na Mikołów ze względu na lekarza prowadzącego. W sumie dopiero jak zaczęłam się bardziej interesować to okazało się, że przy porodzie to niekoniecznie mój lekarz będzie, że niby najważniejsza jest położna. W kazdym bądź razie rodziła tam moja kuzynka i znajoma w okolicach kwietnia tego roku i z tego co opowiadały jest całkiem OK. Opieka przy porodzie jest ponoć świetna, niby gorzej na noworodkach ale w każdym szpitalu można trafic na jakąś pielęgniare zołze. Oddział ginekologiczno-położniczy wyremontowany, przyjemny (miałam okazję na własne oczęta pooglądać leżąc przez oststnie 3 dni na ginekologii). Po porodzie mamusie dostają od razu dzidzika, pokoje dwuosobowe (na jeden taki pokój przypada łazienka a to też ważne bo po porodzie podejrzewam kąpiel bardzo często wskazana), no i dzidziuś leży z tobą cały czas. Tyle narazie wiem, na szkole rodzenia pewnie dowiem się więcej
 
szkoda, że mało nas z Lublina- ja idę do szkoły BAJBUS- jest prywatna ale rekomendowana przez szpital w którym będę rodziła. Położna, która ją prowadzi pracuje również w moim szpitalu i jest koleżanką mojej ginki.
 
reklama
ja ide do przyszpitalnej szkoly rodzenia.
po pierwsze szkola jest przy szpitalu gdzie bede rodzic
po drugie bardzo tania- 15zl za zajecia raz w tyg
zamierzam jakos od grudnia chodzic ale jeszcze zadzwonie i sie dokladnie umowie
 
Do góry