reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

reklama
Hej Dziewuszki :-) Podaje parę informacji dotyczących szkoły rodzenia podlegającej szpitalowi w Policach. Szkoła mieści się w Szczecinie w szpitalu na Unii Lubelskiej. Ogólnie zajęcia są więc w Szczecinie. Na jedne zajęcia jedzie się tylko do Polic, aby zwiedzić oddział położniczy. Najbliższy kurs zaczyna się 04 stycznia i kończy na początku marca. Zajęcia są zazwyczaj we wtorki od 17.00 do 19.00. Prowadzi je położna p. Teresa Wiatrowska - Górecka, pracująca na oddziale w Policach. Jeżeli będzie dużo chętnych, to wtedy dzieli zainteresowanych na wtorki i czwartki. Cena kursu, to 440 zł możliwa do zapłaty w dwóch ratach. Więcej info. dotyczących szkoły na stronie: Czekam na info. o innych szkołach rodzenia w Szczecinie. Pozdrawiam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Zapisałam się właśnie do przyszpitalnej szkoły rodzenia - zaczynamy 2 lutego:-):-):-)
Można zapisać się na same wykłady - koszt 100pln lub tylko na praktyczne ćwiczenia 100pln, lub na oba jednocześnie co też wybrałam:-) Czuję się zielona i mam nadzieję że troszkę mój strach się zmniejszy po tych spotkaniach
 
Od 25tyg. też mam zamiar chodzić do szkoły rodzenia ( w Wałczu jest darmowa), w poprzedniej ciąży też chodziliśmy z mężem do darmowej. Z pewnością warto, uczą że nie nia taki poród straszny :) jak już przerobiliśmy wszystkie tematy naprawdę nie bałam się porodu wręcz byłam ciekawa jak to będzie. Zawsze na zajęcia przychodziła jakaś dziewczyna żeby podzielić się swoją historią z porodu. Byliśmy na 2 porodówkach, 2 różnych szpitali (w Trzciance i Pile). Uczyłam się oddychać w czasie porodu (przecież to takie ważne), dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o pielęgnacji maluszka, poznałąm inne ciężarówki :) super. W styczniu idę zobaczyć jak to wygląda w Wałczu. W końcu rodziłam w wodzie w Trzciance, teraz ponoć nie ma już tam porodów w wodzie...a szkoda.
Bardzo ważne było to że mój mąż zrozumiał jak to będzie- że dużo w porodzie to fizjologia, ogromna praca kobiety, ale też jak ważne jest wsparcie połówki w całej ciąży, podczas porodu no i zaraz po porodzie
 
Dziewczynki z Lublina, powiedzcie mi prosze do jakich szkół rodzenia chodzicie lub będziecie chodzic i gdzie? Ja tez bym chciała ale nie wiem czy męża namówię i czy to ma sens bez niego :/ Ja chcę rodzić na Staszica stamtąd mam Gina. :) pozdrówka :*
 
reklama
Ja też wybieram się razem z mężem do sr przy szpitalu, w którym zamierzam rodzić. Jest to wymagane do tzw. porodu rodzinnego. Spotkań jest 10 - 2 razy w tygodniu przez 5 tyg., tylko godzina beznadziejna bo 16. Do tego można przyjść bez żadnych zapisów w dowolny wtorek i rozpocząć cykl. Tochę to dziwne, bo każda para może być na innym etapie. Koszt całości 350 zł. Ja zacznę będąc już w 28 tygodniu.
 
Do góry