reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola Rodzenia

reklama
Ja tez zamierzam sie wybrac do takiej szkolki choc jedna juz zaliczylam za zajeciach na studiach ale teraz bedzie praktycznie :laugh: oczywiscie jak uda mi sie do domku przyjechac :laugh: tutaj znaczy w londynie tez jestem zapisana ale tutaj trwa to jeden dzien do 9.00 do 16.00 pranoja ::) ale chce zobaczyc jak to bedzie wygladalo ;)
Z tego co sie orientuje to w bielsku przy szpitalu to koszt 300 zlotych wiec kupe kasy :mad: moim zdaniem to przesada ale z tego co wiem to faktycznie warto ;D
 
Nadia fajosko ze sie zapisalas. U mnei nie ma szkol rodzenia jedynie aerobik i joga, ja zapisze sie od 24 tc na aerobik bo przyda sie rozruszac stawy i miesnie przed porodem a do tego poznac kobiety co rodza w tym samym czasie, potem bede je widywac w przedszkolu i szkole, wiec nowe znajomosci ;)
Co do porodow rodzinnych to w Holandii sa normalka, nie placi sie za nie jesli sie rodzi w szpitalu, a i tak 96% porodow odbywa sie w domu w towarzystwie partnera a czasami nawet rodzicow :) Ja stawiam ze bede tak krzyczec ze moj nie wytrzyama przy mnie i pujdzie na papieroska do pokoju obok i tam bedzie sledzil przebieg porodu.
Znacie przypadki ze kobieta wykrzykuje Nic wiecej sexu albo ze Nigdy wiecej nie wejdziesz we mnie !! Dobre co ;D
 
Też się cieszę że jest taki rodzynek szpital w Kraku, gdzie za darmo jest szkoła rodzenia i to na dodatek bardzo chwalona przez "absolwentki"  :) A ja dlatego tak szybko się zapisałam tzn tak wcześnie (aż trochę się bałam że zapeszę ::)) bo tam straszne tłumy, i nie raz słyszałam że dziewczyny w 3 mc dzwoniły i już nie było miejsc.
Mój mężuś też do twardzieli w kwestiach szpitalnych nie należy, a zwłaszcza gdy bliska osoba cierpi, więc na chwilę obecną obiecał że jest w stanie ze mną być w pierwszej fazie porodu, ale jak to ujął "jak główka zacznie wychodzić to ja też wychodzę"  :laugh: A jak będzie zobaczymy ;)
 
nadia pisze:
"jak główka zacznie wychodzić to ja też wychodzę"  :laugh: A jak będzie zobaczymy ;)

Dobre to ;D ..

Moj mężus juz wszystkie kasety z kamerki wyczyscil na porod ... grunt to dobre przygotowanie ;D

Ja zamierzam jutro przejsc sie do tej szkoly rodzenia ... popytam ... dowiem sie czegos i wtedy zadecydujemy :)
 
hello. Jestem w lekim szoku. U nas szkoła bezpłatna, pięć spotkań po 2 godziny. Zaczynam od przyszłego czwartku, bo następna edycja dopiero w połowie października. Wszystko opowiem, jak będę po. :laugh: :laugh: :laugh:
 
MoniQa - mam pytanko - chcesz żeby ta najintymniejsza dla Waszej trójki chwila porodu została uwieczniona i pokazywana całemu światu??
 
Aga ... ooo ... nie zastanawialam sie ... uwieczniona to i moze jak najbardziej, ale pokazywana calemu swiatu to moze juz mniej ;) ,, a czemu pytasz ?? :)
 
Nie wiem MoniQa, tak jakos ....

Nigdy nie podobało mi sie jak na filamch tata biega z kamerka i krzyczy do żony "przyj"

Chciałam wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na ten temat.

Może jestem dziwak, ale pierwsze dziecko urodziłam sama bez męża, ma wszytsko byliśmy za młodzi i niedojrzali - nawet na wspólny poród - tak zdecydowaliśmy razem i było OK

Dzis wiem że będzie to chwila dla nas - razem będziemy sie z niej cieszyć - nie ukrywam nie mam ochoty żeby ktoś inny poza moim mężem oglądał moje zakrwawione krocze....
 
reklama
Nie no jak najbardziej nie mam ochoty zeby ktos ogladal moje krocze ;D ... jak to ladnie ujelas zakrwawione ;) ... jak juz mamy filmowac to raczej poczatek i koniec ,.... czyli jak melenstwo jest juz z Nami :) .. ale mam mieszane uczucia :) .. wiec nie wiem .. moze przy zdjeciach obstaniemy tylko ;) .. aczkolwiek jak juz pisalam moj mezus juz kasety wyczyscil na porod ::) ... ale jak cos uzmyslowie mu ze ja nie chce :)
 
Do góry