reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola Rodzenia

Lena - to mamy pierwszego dzidziusia pazdziernikowek!!! GRATULACJE!!!
jak bedziesz miala chwile, to koniecznie pochwal sie zdjeciem swojej coreczki. mam nadzieje, ze malutka czuje sie dobrze!

nadia - no to zaloz nowy watek, bo zaczyna sie ruch w interesie :D
 
reklama
Wielkie dzięki  :D
A wiec Malutka urodziła się 16/08/06, waga 2110 g, długość 52 cm a wiec całkiem spora. Na szczescie oddycha samodzielnie wiec nie musiała leżeć na oiom-ie, połozono ją na patologii noworodka. Samo przzyjście na świat było dla nas ogromny zaskoczniem i kosztowało nas to naprawdę wiele nerwów... Oleńka przeszła żółtaczkę, na szczęście na chwilę obecną rokowania sa bardzo pomyśle, nikt co prawda nie mówi nic o terminie wyjścia do domku ale już w tym tygodniu zostanie wyjęta z inkubatora, zaczyna tez jeść przez smoczek. I to chyba tyle... Tak czy inaczej jeszcze długa droga przed nami. Trzymajcie mocno kciuki  ;)
 
Gratuluję Lenko!!! Oczywiście razem z mężem trzymamy bardzo mocno kciuki za zdrowie Twojego maleństwa.
 
Dziewczyny szkoła rodzenia jest super. Ostanio dostałam na spotkaniu butelke Avent która w aptece kosztuje 15 zł. ;) Dowiedziałam się także że poród rodzinny w szpitalu w Rykach jest za darmo!! :) A teraz namiawiam męża by rodził ze mną :)
 
reklama
Lena*** Ogromniste Gartulacje Coreczki ... Naszej pierwszej pazdziernikowej pannicy :) .. jak sie dzisiaj czujecie ?
mozliwe ze pisalas, ale ja taka sklerotyczka ostatnio jestem i cos chyba ze wzrokiem tez nie tak ;) ... co bylo przyczyna tak wczesnego porodu i jakie mialas objawy ??
Buziolki dla Was :)
 
Do góry