reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Zapraszam do siebie do szkoły rodzenia :)
Od 2010 roku bylą to Szkoła Rodzenia-Natura z rokiem 2015 weszliśmy nowy rozdział ...rozwijamy się dla Was.
Teraz poza szkołą rodzenia znajdziecie u Nas grupy wsparcia dla mam karmiących, wystarczająco dobrych mam, warsztaty, projekcje filmowe połączone z dyskusjami, spotkania z ciekawymi ludzmi.

Chciałabym Wam pokazać że... - Centrum Rodzicielstwa Bliskości - Joanna Paluchiewicz
 
reklama
Podnosze temat :)



1237122_715457098468541_930004943_n.jpg


Kochani, zapisy na cykl maj-czerwiec do grupowej szkoły rodzenia w Nalandzie otwarte :)

Mamy jeszcze 4 wolne miejsca :)
Chcesz dołączyć do Nas ?

Przygotować się do porodu bez lęku i stresu w zgodzie z swoim ciałem? a może chcesz urodzić w domu z Naszą położną Jolantą Petersen i szukasz odpowiedzi na wiele pytań i kontaktów ?


Interesuje cie naturalna pielegnacja maluszka i ekologiczne pieluszkowanie wielorazowe? Chcesz nauczyć się jak prawidłowo nosić w chuscie by zapewnić dziecku zdrowy rozwój ?

Dowiedzieć się jak masaz wpływa na maluszka i jak być z nim jeszcze blizej ? a może chcesz dowiedzić się dlaczego terapia czaszkowo-krzyzowa jest wazna dla kobiet i dzieci po porodzie ? Na co wpływa i co reguluje w Naszym ciele ?


Chcesz poznać wiele metod niefarmakologicznego łagodzenia bólu w czasie porodu a Twój partner chce dowiedziec się jak może cie wspierać i pomóc przejść przez poród razem ?

Chciałabyś
poznać realia Wrocławskich szpitali i otrzymać kontakty do sprawdzonych specjalistów z zakresu okołoporodowego ?

Szukasz sprawdzonej położnej środowiskowej która obejmie Was opieką po porodzie w ramach NFZ ?
Chcesz poznać nurt Rodzicielstwa Bliskosci w wychowaniu dziecka ?
To Nasza szkoła rodzenia jest właśnie dla Ciebie , dla Was :)


Zapraszam do zapisu na cykl :
21 maj - 25 czerwca

kontakt@centrumrodzicielstwa.pl
Chciałabym Wam pokazać że... - Centrum Rodzicielstwa Bliskości - Joanna Paluchiewicz

tel. 662130197

do zobaczenia !
 

Załączniki

  • 1237122_715457098468541_930004943_n.jpg
    1237122_715457098468541_930004943_n.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 2 006
Ponownie podnosze temat i zapraszam na cykl listopad-grudzień do szkoły rodzenia :)

Startujemy już 11 listopada .
Spotykamy się w kazdy czwartek od 18:00 - 20:30 a pracujemy metodą warsztatową
Zapraszam do zapoznania się z programem szkoły
Chciałabym Wam pokazać że... - Centrum Rodzicielstwa Bliskości - Joanna Paluchiewicz

Współpracujemy ścisle z połoznymi z Centrm Przyjazne Rodzinie gdzie na NFZ możecie prowadzić swoje ciąże, korzystać z KTG. pobrać GBS jak i złozyć deklaracje na położną środowiskową po porodzie Panią Edyte Szumską.


pozdrawiam i do zobaczenia na Podwalu 36a/1

Joanna
 
Szkoła rodzenia jest pomocna rodzicom spodziewającym się zwłaszcza pierwszego dziecka. Ja miałam ogromny stres, związany nie tylko z samym porodem, ale też formalnościami, potem połogiem i opieką na maleństwem. Zapisałam się z ciekawości do bezpłatnej szkoły Twoja Położna i to było dobre posunięcie. Doświadczenia innych mam mnie utwierdzały, że to nie ma się czego bać, po prostu trzeba jak najlepiej sie przygotować i poznać jakby "od kuchni" ;) Przy wyborze też trzeba się kierować wielkością grup, mnie odpowiadały mniejsze i takie też tam miałam.
 
Do góry