reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

suzi1

Kocham Cię synuś
Dołączył(a)
18 Grudzień 2009
Postów
2 983
Witam kochane majóweczki :-)
Wiem że sporo z nas jest "po raz pierwszy" w ciąży i ten temat może nas interesować :tak: Czy planujecie chodzić do szkoły rodzenia? i mamusie ktore maja juz swoje pociechy: jakie sa Wasze doswiadczenia?
Myśle ze mozemy tu wklejac linki z tym co polecacie,fotki itp.
Wszystko co jest zwiazane z tym tematem;-)
 
reklama
Ja rozmawiałam już z położną i u mnie zaczyna się chodzić od 7 m.c. Ja osobiście zamierzam, szczególnie, że to moja pierwsza ciążą. Chciałabym z R., ale wiecie jak to jest :-)
 
Ja też chciala bym chodzic :-D na kolejnej wizycie zapytam o to gina:tak: M chcial by ze mna/nami chodzic ale wiem ze nie zawsze bedzie mógl ze wzgledu na pracę:baffled:
A sa jakies widełki od kiedy p owinno sie zaczac chodzic:confused:
 
ja w pierwszej ciąży nie chodziłam i w tej tez nie bede, byc moze jest to spowodowane małą znajomoscią jezyka ale i tez juz wiem jak ciąża i porod wygląda wiec nie bede się wybierała :)

ale chetnie poczytam co Wy piszecie na ten temat :)
 
ja bede chodzic na 100%. rozmawiam z mamami, ktore chodzily i wszystko sobie bardzo chwala. podczas porodu polozne mowily im tez, ze widac ze sa po szkole. ja mam zamiar tak za 2 tygodnie zadzwonic do poloznej i wszystko omowic.
 
To moja pierwsza ciąża i myśle właśnie o szkole rodzenia bo to w sumie też świetna okazja aby poznać też inne mamy:) Ale zdaniem mojej koleżanki która chodziła do szkoły rodzenia to wcale nie potrzebne;/ No ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie
 
Ja sie zapisalam w ciazy,ale zakonczylo sie szpitalem w 6msc wiec nici z tego wyszly.Zaluje,ze nie chodzilam:-(Wiem,ze nie potrzebnie,bo bede miala cc,ale pojde teraz :-)
 
To moja pierwsza ciąża i myśle właśnie o szkole rodzenia bo to w sumie też świetna okazja aby poznać też inne mamy:) Ale zdaniem mojej koleżanki która chodziła do szkoły rodzenia to wcale nie potrzebne;/ No ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie
Tez spotkalam sie z taka opinia:tak:
Doczekac sie nie moge pierwszych zajec, chociaz nie wiem kiedy one beda:-D:-D
 
reklama
Do góry