reklama

Szkoła rodzenia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez suzi1, 8 Listopad 2011.

1. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

Witam kochane majóweczki :-)
    Wiem że sporo z nas jest "po raz pierwszy" w ciąży i ten temat może nas interesować :tak: Czy planujecie chodzić do szkoły rodzenia? i mamusie ktore maja juz swoje pociechy: jakie sa Wasze doswiadczenia?
    Myśle ze mozemy tu wklejac linki z tym co polecacie,fotki itp.
    Wszystko co jest zwiazane z tym tematem;-)

2. annte

annte Ninkowa Mama

Ja rozmawiałam już z położną i u mnie zaczyna się chodzić od 7 m.c. Ja osobiście zamierzam, szczególnie, że to moja pierwsza ciążą. Chciałabym z R., ale wiecie jak to jest :-)

3. reklama
  4. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

Ja też chciala bym chodzic :-D na kolejnej wizycie zapytam o to gina:tak: M chcial by ze mna/nami chodzic ale wiem ze nie zawsze bedzie mógl ze wzgledu na pracę:baffled:
    A sa jakies widełki od kiedy p owinno sie zaczac chodzic:confused:

5. czarnula83

czarnula83 Fanka BB :)

ja w pierwszej ciąży nie chodziłam i w tej tez nie bede, byc moze jest to spowodowane małą znajomoscią jezyka ale i tez juz wiem jak ciąża i porod wygląda wiec nie bede się wybierała :)

ale chetnie poczytam co Wy piszecie na ten temat :)

6. she_84

she_84 Fanka BB :)

ja bede chodzic na 100%. rozmawiam z mamami, ktore chodzily i wszystko sobie bardzo chwala. podczas porodu polozne mowily im tez, ze widac ze sa po szkole. ja mam zamiar tak za 2 tygodnie zadzwonic do poloznej i wszystko omowic.

7. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

To moja pierwsza ciąża i myśle właśnie o szkole rodzenia bo to w sumie też świetna okazja aby poznać też inne mamy:) Ale zdaniem mojej koleżanki która chodziła do szkoły rodzenia to wcale nie potrzebne;/ No ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie

8. fiore

fiore Fanka BB :)

Ja sie zapisalam w ciazy,ale zakonczylo sie szpitalem w 6msc wiec nici z tego wyszly.Zaluje,ze nie chodzilam:-(Wiem,ze nie potrzebnie,bo bede miala cc,ale pojde teraz :-)

9. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

Tez spotkalam sie z taka opinia:tak:
    Doczekac sie nie moge pierwszych zajec, chociaz nie wiem kiedy one beda:-D:-D

10. reklama
  11. fiore

fiore Fanka BB :)

Suzi przewaznie ok.7msc.

12. suzi1

suzi1 Kocham Cię synuś

łoooo Matko! :szok: to jeszcze kawal czasu :szok: A ja myslalam ze toi juz niebawem :-:)zawstydzona/y:

Poleć forum