reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

ja tez sie wybieram na te warsztaty w Lodzi :tak: zapisalam sie na 27marca. mam nadzieje ze uda mi sie dotrzec. na kawke chyba bedzie za pozno bo warsztaty koncza sie o 20 ale fajnie by bylo spotkac sie chociaz na samych warsztatach :-) tez sie wybieracie 27 marca? i bedziecie z partnerami? bo ja sie z mezem wybieram
 
reklama
Ja też się wybieram 27 marca więc sporo nas będzie forumowiczek. Co do kawki to faktycznie może być trochę późno ale chociaż na warsztatach możemy się spotkać. Ja jeszcze nie wiem czy mój mąż pójdzie razem ze mną bo nie wiem jak będzie u niego w pracy:no:
 
Ja będę sama bo mąż się będzie w Karpaczu szkolił. Z kawą to chyba faktycznie, zupełnie zapomniałam, że to aż do 20. Ale musimy się umówić w jakimś punkcie zbiórki, żeby się w realu poznać :)
 
No i dostałam dzisiaj potwierdzenie wpisania na listę uczestników "bezpieczny maluch", więc też będziemy 27 MARCA w Łodzi. Myślę, że będę z mężem:-).
 
Katasza ma rację, lepiej by było spotkać się w jakimś punkcie. Na ostatnich warsztatach chciałam się spotkać z dziewczynami z innego forum i jakoś nie mogłam ich rozpoznać:zawstydzona/y: Wtedy było tak, że byliśmy podzieleni na 4 podgrupy i było naprawdę bardzo dużo ludzi, a to bardzo utrudnia komunikację;-) Jeszcze na dodatek trzeba się odhaczyć na liście, czyli swoje w kolejce odstać:tak:
Ja też będę z mężem na warsztatach.
 
reklama
Do góry