reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

reklama
W ZG jest tez darmowa szkoła rodzenia przy szpitalu - i taką wszyscy mi polecają, bo oswaja z porodem głównie - a co do nauki pielęgnacji dzidzi - te 2, 3 dni w szpitalu dadzą więcej niż jakakolwiek szkoła rodzenia - opinia moich koleżanek.
 
Ja poszłam na szkołe rodzenia ze względu na męża, bo ja to się oczytałam itd a jemu chcialam żeby wszystko pokazali ale też się sporo dowiedziałam
 
Ja napewno się wybiore moje pierwsze dziecko i to chyba dlatego. Moja szwagierka rodziła we wrześniu i mówiła że można się obyć bez niej. Gdybym miała wydać kaske pewnie tez bym wolałą kupić coś dla dzidzi ale u nas akurat jest kilka szkół na nfz więc się tam własnie wybieram. pieszczoszka poszukaj w internecie albo popytaj w przychodniach bo możliwe że w BB tez sa na nfz tylko trzeba się zorientować która jest refundowana.
 
czesc dziewczyny! ja dzwonilam ostatnio do poloznej i zaczynam zajecia w szkole rodzenia w poniedzialek 23 stycznia. zamierzam chodzic tam z mezem chociaz na pierwze zajecia mam sie zglosic sama. z tego co wiem u nas jest za darmo. i wszystkie moje kolezanki ktore chodzily byly bardzo zadowolone. nawet polozne je chwalily podczas porodu ze sa po szkole rodzenia i wiedza co robic. a byly to ich pierwsze porody. ktoras z Was juz zaczela?
 
jak już będziesz po 1 zajęciach daj znać jak było:) ja niestety nie znalazłam darmowej szkoły rodzenia u mnie .. tylko takie w granicach 400zł wiec na razie nie mogę sobie pozwolić na szkole rodzenia:(
 
Też się zastanawiam nad szkołą rodzenia.Dzwoniłam do położnej która prowadzi zajęcia.U mnie chodzi się dopiero od 28-29 tygodnia, spotkań jest 5 no i niby ta bezpłatna szkoła jak jest tu napisane
Bank informacji - Ogólne - Strona internetowa Fundacji Rodzić po Ludzku
kosztuje 100 zł.Niby mało ale tych rzeczy których tam mogę się dowiedzieć za 100 zł to w necie i od koleżanki dowiem się za darmo, a reszty czyli o zwyczajach jakie panują u mnie na porodówce dowiem się od znajomej położnej która tam pracuję.A możliwe że będę miała cc więc zajęcia typu oddychanie przy porodzie, czy ile trwa poród może mi się kompletnie nie przydać.
 
Ja dzisaj tez dzwoniłam do szkoły rodzenia ale najbliższy kurs zacznie się w marcu (ten obecny na luty było dla mnie za wcześnie) u nas trwa miesiąc szkoła za darmo ostatnie zajęcia są w tzw. terenie czyli idziemy obejżeć porodówkę w szpitalu fajnie że będzie można zobaczyć co i jak. Chociaż nie uśmiecha mi się rozpoczynać zajęć w 30 tc wolałabym teraz ale na płatną mnie nie stać.
 
reklama
Do góry