Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.



mowil o porodzie o tym jak to wyglada, o lewatywie, nacinaniu i wielu innych rzeczach :-) po jego wykladzie polozna jeszcze opowiadala o pielegnacji malucha, ciekawe ile z tego zapamietam, ale na szczescie bede mogla potem do niej w kazdej chwili zadzwonic :-) z reszta pewnie jak bedzie trzeba to mi sie wszystko przypomni:-) za tydzien spotkanie z Pani psycholog i kapiel maluszka :-) juz sie nie moge doczekac :-)No nie, czyzbys zdradzala naszego Pana Doktora?? ;-)
Ale tak swoja droga, to jakby nie to, ze mialam z pracy karte Lux-Medu i dzieki temu bezplatne wizyty u naszego lekarza, to pewnie wyladowalabym u Pabiana.![]()