reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoła rodzenia

reklama
Dziękuję Monika. Jesteś kochana. Wszystko jest ok, tylko z jakiegoś powodu nie chce mi się pobrać poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka. Czy sprawię Ci dużo kłopotu jeśli poproszę o ponowne przesłanie tej pozycji? Akurat na niej najbardziej by mi zależało. Z góry dziękuję ;-)
 
Lorien nie ma problemu. Wysyłam jeszcze raz.

Mam jeszcze elektroniczną wersję książki "100 zabaw dla dzieci 3-letnich" ale coś nie chce moja poczta jej wam przesłać, bo jest za duży plik. Muszę skombinować jakiś program do spakowania, to wówczas wam poprzesyłam.
 
Panie z Włocławka i okolic zapraszam do Szkoły Rodzenia Nowe Życie, którą prowadzę :)
Wszystko odbywa się w miłej oraz przyjaznej atmosferze, nie tak jak w co niektórych szkołach gdzie wykładowca traktuje Pary jak zło konieczne, które uniemożliwiają mu poczytanie gazetki.
Jako ciekawostkę dodam,że jesteśmy na etapie wstępnych rozmów oraz negocjacji z fotografem ze STUDIA FOCUS, które specjalizuje się w sesjach ciążowych lub jak kto woli brzuszkowych :) Cena takiej sesji to koszt w granicach 199-299zł
Co powiecie na bonus w postaci darmowej sesji dla wszystkich, którzy zapiszą się do naszej Szkoły Rodzenia Nowe Życie do końca stycznia? :)
Koszt zajęć to 100zł - jest to najtańsza szkoła we Włocławku :) Więcej informacji o Szkole Rodzenia w tym temacie :
https://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/wloclawek-szkola-rodzenia-nowe-zycie-55370/
 
Ostatnia edycja:
Do góry