reklama

Szkoła rodzenia.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez Natuszka21, 16 Czerwiec 2013.

1. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

Co myślicie o szkole rodzenia, wśród moich znajomych i rodziny zdania są podzielone. Może wy Drogie mamy coś doradzicie. ;-)

2. laperedhil

laperedhil Fanka BB :)

mi sis odradza bo mowi ze nie ma po co isc, ale ja bardzo chce chociazby po to ze przyplyw informacji jeszcze nikomu nie zaszkodzil
    poza tym chce zeby M sie dowiedzial to i owo i mysle ze nam dobrze zrobi takie przygotowanie bo z malymi dziecmi to malo do czynienia mielismy :)
    troche nieskladnie napisalam ala ja juz nawet wybralam szkole :D

3. reklama
  4. koriander

koriander Fanka BB :)

ja mialam szkole polaczona z joga dla ciezarnych (najpierw wyklad a potem cwiczenia rozciagajace) i z mezem bylismy zadowoleni. Teraz na pewno nie skorzystamy ale przy pierwszym dziecku polecam

5. agusiakemisia

agusiakemisia Fanka BB :)

ja osobiscie nie chodzilam,z tym ze jestem córká poloznej dypolomowanej wiec jako dziecko sie bawilam w jej gabinecie na samolocie i w domu wiecznie byly jakies panie do nauki karmienia, badz po poradę, a informacje sie przyswaja mimowolnie :D ale dla mam w pierwszej ciazy polecam :tak: od nadmiaru wiedzy jeszczenic sienie stalo :) a swiadoma mama to dobrze przygotowana mama :tak:

6. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

Dziękuje za informacje. ;)

7. malutka80

malutka80 Fanka BB :)

Ja chodziłam i polecam. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i odnośnie porodu, jak również opieki nad maluchem.

8. oregano

oregano Fanka BB :)

my z mężem zamierzamy się wybrać. W którym miesiącu ciąży byłoby najlepiej?

9. xannaem

xannaem Zaciekawiona BB

My też sie wybieramy :)

10. reklama
  11. laperedhil

laperedhil Fanka BB :)

czesto najwczesniej od 20 tyg. a czasem nawet 27 z tego co sie orientowalam :)
    w mojej szkole od 20 tyg zapisy :)

12. Aniaa23

Aniaa23 Fanka BB :)

Ja nie chodzilam do szkoly rodzenia i teraz tez nie pojde. Szkoda mi bylo na to pieniedzy, uwazam ze takie cos powinno byc darmowe a w moim miescie nie bylo.

Poleć forum