reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia.

reklama
mi sis odradza bo mowi ze nie ma po co isc, ale ja bardzo chce chociazby po to ze przyplyw informacji jeszcze nikomu nie zaszkodzil
poza tym chce zeby M sie dowiedzial to i owo i mysle ze nam dobrze zrobi takie przygotowanie bo z malymi dziecmi to malo do czynienia mielismy :)
troche nieskladnie napisalam ala ja juz nawet wybralam szkole :D
 
ja mialam szkole polaczona z joga dla ciezarnych (najpierw wyklad a potem cwiczenia rozciagajace) i z mezem bylismy zadowoleni. Teraz na pewno nie skorzystamy ale przy pierwszym dziecku polecam
 
ja osobiscie nie chodzilam,z tym ze jestem córká poloznej dypolomowanej wiec jako dziecko sie bawilam w jej gabinecie na samolocie i w domu wiecznie byly jakies panie do nauki karmienia, badz po poradę, a informacje sie przyswaja mimowolnie :D ale dla mam w pierwszej ciazy polecam :tak: od nadmiaru wiedzy jeszczenic sienie stalo :) a swiadoma mama to dobrze przygotowana mama :tak:
 
reklama
Ja nie chodzilam do szkoly rodzenia i teraz tez nie pojde. Szkoda mi bylo na to pieniedzy, uwazam ze takie cos powinno byc darmowe a w moim miescie nie bylo.
 
Do góry