reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia.

reklama
Ja planuję zahaczyć o kurs weekendowy, bo mąż ma niestety różne zmiany w pracy i na 4 tygodniowych zajęciach byłby może 1 raz a chce też iść;-). Wiec idziemy 19/20 października mam nadzieję, że to nie za późno..
 
Magda przeniosłam się do odpowiedniego wątku :) Ty pewnie chodzisz w tych terminach od 11.09 d 13.11??? Patrzę, że następne zaczynają się 8.10 a kończą 10.12 (trochę późno ;/) Nie wiem czy w 9 miesiącu będzie mi się chciało toczyć na szkołę rodzenia ;) Wygląda fajnie ta szkółka ;)
 
Ja chodze z mezem bo zajecia sa bezplatne przy szpitalu w ktorym chce rodzic i zajecia prowadza polozne pracujace w szpitalu wiec od razu udalo sie nawiazac kontakt.
Polecam bo mozna duzo sie dowiedziec i mniej stresowac i zrozumiec ze polozna tez czlowiek i chce dla nas dobrze :)
 
na Inflanckiej :) mnie teściowie zameldowali w Waw :) tyle ,że czasowo bo nie chcialam wymieniac dowodu a kupuje w tym miesiacu mieszkanie wiec znow zmiana dowodu .
 
reklama
ja prowadze ciąże w BabkaMedica (Słomińskiego) bo w sumie mieszkam 10 pięter nad przychodnią :) wybrałam inflancką bo blisko (5min spacerem) a poza tym moja Pani dr.tam odbiera porody :) wiec szansa ,że na nią trafię jest :) szkoła rodzenia na prawde ok.Generalnie byly 2 zajecia ale co moge powiedziec - polozne to normalne fajne babki .
Jako jedyna z grupy z powiedzialam ze nie bede karmila piersia i nie chce by probowano mi dziecko przykladac i powiedziala ze spoko ze nie maja "terroru laktacyjnego" i mam sie nie stresować :)
Ogólnie polecam :)
 
Do góry