reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

reklama
Jak dla mnie warto i to bardzo warto. Nawet nie chodzi o wiedzę jaką się wynosi bo na pewno wszystkiego co potrzebne się tam nie dowiesz bo to raptem parę zajęć. Jednak dla samej świadomości. Mi chodzenie na takie zajęcia pozwoliło przygotować psychicznie się do porodu. Na szkole rodzenia np dowiedziałam się że przy pierwszym porodzie od momentu pierwszych skurczy do samego porodu może minąć sporo czasu tak więc spokojnie do tego zdarzenia podeszłam. I zamiast jechać do szpitala gdy tylko się "zaczęło" pojechałam jeszcze na ostatnie zakupy przed porodem. Po czym spokojnie się ogarnęłam i wieczorem pojechałam urodzić :) Na pewno gdyby nie szkoła rodzenia nie podeszłabym do tego tak spokojnie .
 
Do góry