reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Wiśnia

mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
26 Luty 2006
Postów
1 758
Miasto
inąd ;-)
wybieracie się? a może już chodzicie?
myślę, że mogłybyśmy się wymieniać informacjami, które tam zdobędziemy
pewnie nie wszystkie z nas pójdą, a cenne rady mile widziane :-)

ja idę jeśli wszystko będzie ok za 2 tygodnie :-)
z Izką też chodziliśmy, fajna sprawa polecam :tak:
 
reklama
Ja na szkołę rodzenia chodzic nie mogę, bo nie wolno mi cwiczyc z powodu nadciśnienia, ale chętnie skorzystam z wiedzy, którą Wam bedą przekazywac.
 
To podobnie jak ja :-( Lekrz zabronił ćwiczyć, odpadają też samotne dojazdy autobusem, a mój luby niestety do późna pracuje i nie możemy razem autkiem jeżdzić, więc ja też raczej się nie zapiszę i bardzo liczę na to, że któraś z lutówek podzieli się z nami wiadomościami ze szkoły rodzenia :tak:
 
Dołączam do większości - nie chodzę. Z powodów finansowych - stwierdziłam, że doczytam teorię, a nie będę wydawać kasy. U nas w mieście jest tylko jedna szkoła, płatna. Trochę żałuję, że nie dowiem się tych rzeczy formalnych - gdzie, kiedy, do kogo, zwiedzanie oddziału (choć w zasadzie to chodziłam tam z wizytą). Liczę na wasze dobre rady :-)
 
No i ja też nie będę chodziła, przez tą moją szyjkę:no: , ćwiczyć nie bardzo mogę. Najwyżej pojadę obejrzeć oddział i wywiem się co i jak. Jeden poród już przeżyłam, wtedy chodziłam do szkoły rodzenia i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam, a teraz jakoś to będzie. A w ogóle to mam problem, bo przez przeprowadzkę nie wiem gdzie urodzę:szok:
 
Fajna stronka KASIAD. :-) Ja zamierzam isc do szkoly rodzenia, ale przy szpitalu w ktorym chce chyba rodzic (jeszcze nie jestem pewna bo na oczy wlasne nie widzialam ale w interencie prezentuje sie ok) jest szkola rodzenia dla par w godzinach ktore niezbyt mezowi z powodu pracy pasuje. ale jeszcze zadzwonie i sie upewnie a jak sie zapisze to dam Wam znac i mam nadzieje bede miala co Wam opisywac...:tak:
 
Faktycznie bardzo przydatny link, dzięki Kasiad! Jutro od samego rana będę pilnie studiować ;-) :tak: A Wy piszcie jeśli dowiecie się czegoś ciekawego, położne pewnie mają swoje patenty którymi się pewnie z Wami podzielą. Najbardziej żałuję, że nie będę mogła się wcześniej nauczyć w praktyce jak się pielęgnuje dzieciaczka - kąpie, przewija itp., dopiero po porodzie :dry:
 
reklama
Muszę Wam powiedziec, że chociaż doświadczenie w opiecie nad niemowlakami mam, to jednak dowiedziałam się z tej strony dużo ciekawych rzeczy :tak: np. nie miałam pojęcia o pozytywnym wpływie masażu na rozwój dziecka (temat w dziale Pielęgnacja noworodka i niemowlęcia). Albo te kilkanaście lat temu poprostu sie o tym nie mówiło, albo do mnie nie dotarły takie wiadomości.
 
Do góry