reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkolenia dla mam

justa2

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2012
Postów
20
Hej

Jestem młodą mamą i szukam szkolenia dzięki któremu po pierwsze coś wyniosę dla siebie, a po drugie to będę mogła łatwiej wrócić do pracy i na rynek pracy w ogóle. Znalazłam na razie to: Szkolenia otwarte - Szkolenia - Success Story
a dokłądniej z tej listy kobieta, biznes, sukces.
Bardzo spodobał mi się plan tego szkolenia - szczególnie kwestie różnic między płciami i komunikacji ;)
I w ogóle jak tak sobie patrzę na stronę www tej firmy to wow, przeprowadzali szkolenia dla takich dużych firm... wydaje mi się, że to niezła rekomendacja? Co Wy o tym sądzicie? Robiłyście może jakieś szkolenia? Myślicie, że warto wydać pieniądze na coś takiego i to się zwróci? Ja mocno w to wierzę, ze edukacja i doszkalanie się ciągłe, przynosi rezultaty

Pozdrawiam!
 
reklama
Szkoleń jako takich nie robiłam, ale ostatnio coraz częściej myślę o jakiejś podyplomowce, bo po kilku latach siedzenia w domu, to i człowiek do tyłu z nowinkami jest także w zawodzie (ja w rachunkowości robiłam) no i teraz patrzę po ofercie studiów, ale jest tego strasznie dużo już gubię się w tych uczelniach.
 
Szkolenia to dobry pomysł bo rozwijają, ja zrobiłam kilka na grafika i powoli trafiają się pierwsze zlecenia. Podobno 12 lutego będą w Nadarzynie targi reklamowe remadays więc zostawię młodego z babcią i popytam firm czy nie szukają podwykonawcy zdalnie. Może się uda :)
 
Do góry