reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia w Bielsku-Białej i okolicach

isemena

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Luty 2011
Postów
17
mam pytanie co sądzicie na temat szkół rodzenia.
czy opłaca się chodzić ? czy strata czasu?
którą polecacie?
a może to zależy od prowadzącej?
gdzie byliście??
Bardzo proszę o opinie.
 
reklama
isemena ja zaczynam pojutrze szkołę rodzenia w Wojewódzkim, opowiem jak wrócę:) Chodziło tam kilku naszych znajomych i bardzo polecali. Mówią, że jakiś super nowych wiadomości tam nie uzyskali ale było fajnie, poznali fajnych znajomych z którymi mają kontakt do dziś. Ja się cieszę głównie ze względu na męża, że będzie miał okazję usłyszeć COKOLWIEK na ten temat, bo jakoś sam nie jest chętny do zaznajamiania się z tematem:)
 
isemena u nas zajęcia prowadzi Beata Pyjur. Fajna babka. Na pierwszych zajęciach bardzo mi się podobało, dużo ćwiczeń oddechowych i innych, wszystko wspólnie z partnerami. I pogadanka była głównie dla naszych mężów, z czego ogromnie się ucieszyłam:) O naszych hormonach, potrzebach itp. Już dziś widzę efekty, mąż rano stwierdził, że pięknie wyglądam hehe (on tak normalnie nie mówi:)
 
nio to widze że dla samego tego faktu, że nasi mężowie inaczej na nas popatrzą to warto :D
Ja się tylko boje żeby się nie zniechęcił, bo długo musiałam Go namawiać:)
 
isemena mojemu się bardzo podobało, nawet się zdziwiłam że się tak do tego zapalił! No i ja zapłaciłam za całość sama żeby nie odczuł tego jako jakiś wydatek z jego strony, od razu się pozytywniej nastawił:) A wy gdzie zamierzacie chodziś i do kogo?
 
Ja zapisałam się pod koniec marca do szkoły przy wojewódzkim prowadzącą ma być p. Malwina Okrzesik
 
dziewczyny, jeśli zamierzacie mieć swoją opłaconą położną to szkoła rodzenia wg. mnie nie jest wam potrzebna,to niepotrzebnie wydane pieniądze, ale to moja opinia :)
 
Ja chodziłam do szkoły rodzenia w Bielsku i Czechowicach.Przede wszystkim dlatego, że cała ciążę miałam L4 i dużo wolnego czasu.Nie był to aż tak straszny wydatek a mozna było pogadać z przyszłymi mamami na różne tematy, podzielić się doswiadczeniami i wątpliwościami. Szkoła rodzenia była takim dopełnieniem wizyt lekarskich. Każda z nas chce wiedzieć jak najwięcej i miło jest przebywać z osobami, które przeżywają to , co my.Polecam, na pewno będzie raźniej!
 
reklama
Do góry