reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia w Bielsku-Białej i okolicach

Szkoła rodzenia działa w Czechowicach przy przychodni "Diamed" ul. Kochanowskiego, prowadzi ją Pani Bożenka tel.606124737
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Mam pytanie czy któraś z Was wybiera się do szkoły rodzenia w wojewódzki- data rozpoczęcia 27 kwiecień.

 
Ostatnia edycja:
ja się zastanawiam nad tą szkołą przy wojewódzkim , bo chodziłam przy pierszym synku do szkoły przy Wyspiańskim i było rewelacyjnie ( prowadziła położna Gabrysia ) , ale z tego co wiem to już ta szkoła nie działa. Teraz natomiast kusi mnie coś innego . Słyszałyście o warsztatach dla mam ? Coś takiego :
Warsztaty "Jestem w ciąży"
Sama nie wiem , ale brzmi fajnie i też zaczyna się w kwietniu - chyba 15-go . .... Może ktoś się wybiera? To też przy Szkole Rodzenie przy Wojewódzkim .
 
cześć, zastanawiam się nad wyborem szkoły rodzenia, czy któraś z was wie coś na temat szkoły rodzenia w modelarni? Podobno prowadzą ją położna i lekarz z wojewódzkiego?
 
Witajcie drogie przyszłe mamy, kiedy najlepiej zapisać się do szkoły rodzenia? tzn ile tygodni przed rozpoczęciem kursu należy się zapisać żeby były miejsca oraz w którym miesiącu ciąży najlepiej zacząć się szkolić :)
 
Do góry