reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych

reklama
Jestem już w połowie szóstego miesiąca i zastanawiamy sie z męzem nad szkołą rodzenia w Krakowie. Myślelismy o Ujastku, ale Koala też ma dobre opinie. Co szczerze polecacie ?
 
chyba najlepsza szkoła przy szpitalu, w którym chcesz rodzić:) poznasz położne, lekarzy ...

P.S. ja nie chodziłam i dałam radę :)
 
Moja bratowa chodzila na szkole rodzenia na Ujastku (potem rodzila w tym szpitalu) i byla bardzo zadowolona. Ja uwazam ze jesli masz mozliwosc to warto uczestniczyc, bo zawsze mozna dowiedziec sie najwazniejszych informacji odnosnie porodu i troszke uspokoic, zwlaszcza na koncowce ciazy jest to potrzebne :)
 
Ja polecam szkołę rodzenia Picolino na ul.Lea. Dla mnie super zajęcia, wszystko szczegółowo opowiadają, ciekawie, bardzo miła i kameralna atmosfera. Zastanawiałam się również nad przyszpitalnych szkołach rodzenia, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam gdzie chce rodzić i trochę się bałam, że zrażę się do naszych szpitali:) dlatego stąd mój wybór z dala od szpitala:)
 
agacia84; my rodzimy na ujastku, do szkoly chodzimy w Koali. Zadowolona jestem baaardzo :-) Myslelismy tez o Piccolino ale termin nam bardziej pasowal w Koalce. :-)
 
Ja też polecam Koalę, jestem bardzo zadowolona, a informacje nam przekazywane szczególnie z laktacji i pielęgnacji maluszka okazały się bardzo pomocne, do tego gimnastyka i różnorodne warsztaty! więc polecam, polecam, polecam! :-)
 
Jeśli chodzi o gimnastykę w ciąży (pilates ), to polecam klub Laloba na ul. Dauna. Po porodzie jest też fajna oferta zajęć, na które można przyjść z bobasem.
 
reklama
Do góry