reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych

witam,
ja się właśnie zapisałam do bezpłatnej SR w Narutowiczu na marzec i szukam jakichś informacji jak to tak wygląda, czy ktoś był?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja byłam, dobra szkoła, ale dla tych, którzy maja dużo czasu, bo zajęć jest dużo. Do tego są przeplatane z ćwiczeniami, które sobie szczególnie ceniłam. Ja miałam duużo czasu, bo chodziłam na dwie szkoły rodzenia równolegle :) (o tej drugiej w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa juz pisałam powyżej)
Z Narutowicza wyniosłam ćwiczenia i oddychanie, z Instytutu plan świadomego porodu, który również pomógł mi niezmiernie..
 
e.bru mam pytanie czy możesz mi dokładnie powiedzieć w jakim systemie są te zajęcia w Narutowiczu bo pani która mnie zapisywała niby mówiła ale tak szybko że się zgubiłam...chyba wspomniała coś o tym że na niektóre ćwiczenia chodzi się samemu a na niektóre z mężem...jak to jest
 
Ostatnia edycja:
kasia.natka, rzeczywiście jest tak jak piszesz - kilka bodajże pierwszych spotkań jest tylko dla kobiet, a potem przychodzi się z partnerem, który uczy się z nami oddychać, jak pomóc masażem w dolegliwościach itp. Bardzo to było pomocne. Oprócz tego są wykłady, ogólnie duża częstotliwość. Nie wiem czy nie było tak, że czasami wypadało tam byc nawet 3 razy w tygodniu, tak mi sie zdaje (ale może mi się mieszać, bo jak pisałam, my chodziliśmy równolegle do Instytutu świadomego Rodzicielstwa, gdzie wiedza była zupełnie inna (również bardzo cenna)
 
dziękuję e.bru :-)
z tego co pamiętam z tej rozmowy telefonicznej przy zapisie to zajęcia są 4x w tygodniu :szok: 2x wykład i 2x ćwiczenia ale obiecuję że jak już dostanę dokładny plan to dam znać bo może ktoś będzie zainteresowany
 
Witajcie dziewczyny!
Otwieram nowy wątek szkół rodzenia w Krakowie.
Piszcie, które szkoły wam się podobają, a do których się zraziłyście.

Ja zacznę od mojej autorskiej szkoły- PICOLINO.

Szkoła mieści się w centrum Krakowa na ulicy Długiej.
Jest to innowacyjna szkoła z nowoczesnym podejściem do porodu i opieki nad noworodkiem.
Mamy szeroką ofertę usług m.in
kurs Aktywni Rodzice
Zajęcia gimnastyczne Aktywne 9 Miesięcy
chustonoszenie
masaż Shantala dla niemowląt i dorosłych
Warsztaty pierwszej pomocy
Gimnastyka dla mam po porodzie
Zajęcia na basenie taty z dzieckiem

Jesteśmy JEDYNĄ w Polsce Szkołą Rodzenia, która pracuje na symulatorach noworodków- RealCare Baby.
Lalki te, odzwierciedlają idealnie prawdziwe dziecko, uczą przyszłych rodziców jak zajęć się dzieckiem.
Dzieci RealCare Baby wypożyczamy przyszłym rodzicom do domu BEZPŁATNIE.


ZAPRASZAMY !!!

Szkoła Rodzenia Kraków - Picolino

Polub nas na facebooku, otrzymasz specjalną ofertę cenową na nasze usługi!:)
 
Ja polecam Szkoła Rodzenia Kraków - Picolino
Jest to jedyna w Polsce skzoła rodzenia, która wypożycza bezpłatnie dla rodziców symulatory niemowlaków, które uczą właściwej opieki nad dzieckiem.
Dzieci RealCare Baby sa w każdej szkole rodzenia w USA, szczególnie przyszli tatusiowie chwalą sobie możliwość nauki i przećwiczenia swoich umiejętności na symulatorze:)

Zapraszamy!:)
 
tak jak obiecałam - potwierdzam - zajęcia w szkole rodzenia przy szpitalu Narutowicza odbywają się przez 4 tygodnie, 2x w tygodniu są wykłady (8) i 2x w tygodniu są ćwiczenia (7) z których 5x same panie i 2x z partnerem, oczywiście można chodzić tylko na wykłady jak ktoś nie chce ćwiczyć
 
reklama
Do góry