reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
6
Miasto
Białystok
Witam,poszukuję dobrego lekarza pediatry w Białymstoku.Może ktoś mógłby mi polecić,mile widziana umowa z NFZ ale nie koniecznie.Mieszkam na Zielonych Wzgórzach, dojazd nie stanowiłby dla mnie problemu.Proszę o pomoc.
 
reklama
Polecam Medvite na Słonecznym Stoku- i doktor Tamara Drabikowska- Chmara- chodze z Olim od 17 miesiecy i bardzo chwale.Wysłucha, co najważniejsze stara sie leczyć bez antybiotyku-daje jak juz jest taka koniecznosc i innego wyjscia nie ma.Skierowan na badania i do roznych Poradni tez nie ma z tym problemu.
Maja podpisana umowe z NFZ

Stroma 11/2
(85)661-74-32
 
Ostatnia edycja:
zakładam wątek, abyśmy mogły podzielić się wrażeniami i opiniami na temat lekarzy ginekologów, anestezjologów i innych...
kogo polecacie do prowadzenia ciąży, kogo odradzacie?
 
ja z czystym sumieniem polecam klinikę BOCIANA na Akademickiej są wspaniali lekarze i jak tylko wchodzi się do kliniki wszyscy z uśmiechem cie witają przyjmują tam i prywatnie i na NFZ poza tym jest to dobra klinika leczenia niepłodności
 
Kasiu a jakiś konkretny lekarz? bo stwierdziłam, że będę rodziła w białymstoku no i od października zamierzam tutaj również chodzić do lekarza.
w związku z tym, że będę rodzić na warszawskiej to chciałabym aby lekarz był właśnie stamtąd...

ja zawsze chodziłam do eskulapa do ginekologa/endokrynologa grochowskiego-bardzo dobry lekarz. ale on od jakiegoś czasu już tam nie przyjmuje... :/
 
reklama
Do góry