reklama

szokująca reklama z niemowlakiem i karaluchem

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez emma_mama, 3 Czerwiec 2006.

1. emma_mama

emma_mama Początkująca w BB

witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
    nie wiem czy juz mieliście okazje zapoznac sie z ta reklama, ale jesli nie - a warto! - to zerknijcie:
    http://www.medialine.pl/fp_artykul.php?id=16&kategoria=1

budzi wiele kontrowersji, co widac po komentarzach. do mnie tez zostala wysłana przez zbulwersowana koleżankę.
    co wy na to?

pozdrawiam,
    emma.

2. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

3. reklama
  4. sama

sama Fanka BB :)

no udało im sie mnie zszokować, ::)

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

FUJ !!!!!!!!!!!!!! OKROPIEŃSTWO !!!!!!

6. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

Wiecie co, smaczne to nie jest... I szczerze mówiac wątpię czy dotrze do tych do których powinno... Tylko mi się wydaje ze tam jest cos nie tak napisane.. Ze to kampania mająca na celu zwrócenie uwagi na ubóstwo. Ja to odebrałam jakoś inaczej. Np. dziecko z butelką metylu czy ze strzykawką... Wg mnie to raczej próba pokazania czegoś innego. Np. matka dziecka pije będąc w ciąży- kobieta z butelczyną nie zrobi takiego wrażenia jak noworodek z tą samą butelką a np narkomanka dająca sobie w żyłę... Większy szok spowoduje noworodek ze strzykawką. Wydaje mi sie ze to raczej o to w kampanii chodziło.Mi tam brakuje jeszcze dziecka z papierosem. Jakoś nie mogę zapomnieć jak lezałam na położniczym z moją Julcią a jedna ze swieżo upieczonych mamuś co pół godziny na fajeczkę do kibelka. Miałam ochote ja normalnie... ech...

7. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Mi sie to tez z ubustwem nie kojarzy a tylko z postepowaniem kobiet bedacych w ciazy. A karaluchy to sa czesto w blokach a czy to jest objaw ubustwa?

8. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Hayne to może widziałyśmy w szpitalu tą samą babę?! ;) Pamiętam jak leżałam świeżo po porodzie i karmiłam Maćka piersią, nagle ktos mnie puka w ramię, odwracam się a tam babeczka zachrypniętym głosem pyta: "Czy nie ma pani może fajek?" Myślałam, że z łóżka spadnę! Dodam, że ona też była świeżo po porodzie! Papierosów już nie miała bo wszystkie wypaliła między skurczami!!! Efekt był taki, że jej dziecko płakało ciągle i najgłośniej na oddziale i nawet położne mówiły, że dziecko ma głód nikotynowy i dlatego tak się drze - przykre... :(

9. hayne1

Jezuuuu... matko huto... To była taka sytuacja że ona urodziła jakos dzień po mnie... dziecko strasznie wrzeszczało. Mamusia zamiast przytulić śmigała do kibelka na fajki albo do łazienki fryz poprawić... Też właśnie mówiły że to po tych fajach. Ech... okropne to jest, az mnie trzęsie jak takie coś widze...

10. reklama
  11. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Biedne dziecko!Ciekawe w jakich warunkach sie wychowuje biedactwo male! :(

12. hayne1

Daj spokój... Nawet nie myślę... Czasem tez sie tak zastanawiam.. Moze to ja jestem nienormalna ( ale jednak wmawiam sobie ze nie) ale znam mamusie, które potrafią dzień w dzień szaleć po imprezach, dziecko podrzucają babci i już ich nie ma... No ja bym tak nie umiała.Jasne ze każdej z nas coś sie od życia też należy, ale bez przesady...

Poleć forum