reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

Witaj Alex

My również spodziewamy się dzieciątka w grudniu a dokładnie na Boże Narodzenie....z uwagi na fakt, że mój prowadzący lekarz pracuje w szpitalu Madurowicza również i my bedziemy tam rodzić...więc kto wie może się spotkamy. To nasze pierwsze dziecko więc wszystko jest dla nas nowe. Teraz właśnie jesteśmy n etapie szukania szkoły rodzenia by się przygotować troszkę do porodu...pozdrawiam
 
reklama
Szkoła rodzenia w Madurowiczu jest za darmo.:-) Podobno jest to najstarsza szkoła rodzenia w Polsce. Możesz zapisac się sama lub z partnerem, zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez 8 tygodni. Jedynym warunkiem jest poród w tym szpitalu, lekarz prowadzący z Madurowicza oraz ukończony 26 tydzień ciąży. Ja na pierwsze zajęcia idę za 2 tygodnie i już nie mogę się doczekac.:-)
Myślę, że naprawdę warto zapisac się do bezpłatnej szkoły rodzenia, jeżeli jest taka możliwosc, a zaoszczędzone pieniążki przeznaczyc na wydatki związane z maleństwem...no i przy okazji poznajesz szpital, w którym będziesz rodzic...
*karolka*, można zapisac się telefonicznie, jak coś służę numerem:tak:

ja mam termin na 13-14 grudnia, więc pewnie się miniemy...:-(

gorąco Cię pozdrawiam !!!:-)
 
Dzięki za informacje.....muszę ostro wziąść za szukanie szkoły jak możesz podaj mi numer do szkoły w Madurowiczu to zadzwonię tam...mam tylko nadzieję, że zajęcia bedę chociaż jakoś popołudniu bo inaczej albo pójdę tam sama albo będę zmuszona szukać jakiejś prywatnej szkoły....pozdrawiam
 
hej dziewczyny.Mam na imie Dominika .Mam termin na ok 17-22 grudnia i chce rodzic w Madurowiczu bo mam tam najblizej.;-)Szkołe rodzenia sobie daruje bo to moj drugi porod a i lekarzaprowadzacego ma gdzie indziej :-)

Pozdrawiam.
 
*karolka, z tego co wiem zajęcia odbywają się przed południem, ale może się mylę...najlepiej zadzwonic i się dowiedziec...

numer telefonu do szkoły rodzenia:0426844768
 
Dzięki Alex za telefon...zadzwonię i zobaczymy jak będzie do południa to odpada, ale jeszcze zobaczymy. Pozostanie najwyżej jakaś prywatna szkoła tylko szczerze mówiąc nie wiem, która z nich w łodzi jest warta polecenia.


Cześć Dominika witam Ciebie serdecznie:):):)
 
Dzięki Alex za telefon...zadzwonię i zobaczymy jak będzie do południa to odpada, ale jeszcze zobaczymy. Pozostanie najwyżej jakaś prywatna szkoła tylko szczerze mówiąc nie wiem, która z nich w łodzi jest warta polecenia.


Cześć Dominika witam Ciebie serdecznie:):):)
Moja koleżanka jest teraz w ciąży i chodzi do samodzielnej niepłatnej szkoły rodzenia i jest bardzo zadowolona:tak::tak::tak::tak:zajęcia odbywają sie popołudniami!
 
Cześć Tygrysek
Możesz mi podać jakieś namiary na tą szkołę. Chętnie zadzwonie tam i dowiem się czegoś o niej, może akurat.
Dziś dzwoniłam do szkoły w Madurowiczu i Pani powiedziała, że zajęcia są jedynie do południa 10-11 i jak będę w 27 tyg. to mogę dołączyć do grupy, która już ma zajęcia (trochę to bez sensu). Poleciła mi prywatną szkołę Medin za 300 zł i zajęcia są w soboty.
pozdrawiam
 
reklama
Witam grudnióweczki :-)

Ja może zacznę od początku ...
właśnie z mężem wróciliśmy od lekarza, który nas prowadził ze szpitala Kopernika bo tam zdecydowaliśmy się rodzić i niestety poinformowała nas że w miesiącu grudniu szpital jest zamknięty potocznie mówiąc na "sprzątanie" :wściekła/y:
A ja mam termin na 24 grudnia ...
Jestem wsciekła bo zostało w sumie nie tak dużo czasu i znowu mieliśmy dylemat , który szputal wybrać no i oczywiście lekarza. Wybraliśmy Madurowicza ale nie mam lekarza może byście mi poleciły jakiegoś ;-) ? Byłabym bardzo wdzięczna.
Może wiecie jakieś "ciekawostki" odnośnie porodów w tym szpitalu, np: jak jest tutaj ze znieczuleniem, z cesarskim cięciem itd Każda informacja jest dla nas bardzo cenna.
Dziękuję Wam za odpowiedzi i życzę miłego wieczorku:-D
 
Do góry