reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

dziewczyny,które mają termin porodu na kwiecień 2010,odezwijcie się...macie już swoich lekarzy albo położne?w którym szpitalu chcecie rodzić?ja jestem zdecydowana na czmp,ale szukam jeszcze lekarza...:-)
 
reklama
Witaj agniesiacom!

Jeżeli chcesz poczytac trochę o przebiegu porodów w Madurowiczu, o lekarzach, położnych, procedurach, rzeczach potrzebnych podczas pobytu w szpitalu itp. wejdź na stronę http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php i wpisz w wyszukiwarce szpital im.Madurowicza. Tam po rozwinięciu wypowiedzi rodzących(trzeba kliknąc na + obok pierwszej linijki wypowiedzi) można bardzo dużo się dowiedziec.:tak:
Z tego co wiem bardzo chwalonym lekarzem pracującym w Madurowiczu jest dr.Wiliński. Przyjmuje prywatnie na ul.Kamińskiego, ma gabinet obok dr.Dudarewicza, u którego robię USG i z którego jestem baaardzo zadowolona.:happy2:

Pozdrawiam Cię gorąco:-)
 
z tego co wiem to od roku dr Wiliński nie pracuje już w Madurowiczu.
przyjmuje jak najbardziej na kamińskiego ale obecnie pracuje w Salwe na Szparagowej:tak:
 
Cześć Agniesiacom

Ja również mam termin na 24 grudnia....mój lekarz prowadzący pracuje w szpitalu Madurowicza w związku z tym również i ja będę tam rodzić...chodzę do dr. Sosnowskiego Dariusz...przyjmuje na placu pokoju...jeżeli będziesz chciała do niego numer telefonu napisz do mnie na prv to Tobie prześlę.....pozdrawiam
Karolina
 
Witam, ja rodzilam w Salve w kwietniu, byl to moj pierwszy porod i chociaz bylam nastawiona na porod naturalny to bylo cc.
Polecam ta klinike, jesli tylko stac cie i chcesz miec mile wspomnienia z opieki po porodzie, to nie zastanawiaj sie. Ja mialam cc, ze wzgledu na zagrozenie zycia malenstwa, powiem krotko: cc odbylo sie szybko i fachowo, zero komplikacji po, nawet nie potrzebowalam zbytnio pomocy w domu po powrocie ze szpitala. Co do ceny, nie wiem jakie obowiazuja teraz, bo mogly sie zmienic poza tym sa rozne opcje porodu-opieki, ja placilam wg cen obowiazujacych od marca.
Ale w cenie masz zawarte m.in. pieluszki, chusteczni, nawilzajace, kosmetyki dla malenstwa, podklady na lozko czy tez dla ciebie. Ja bylam w pokoju jednoosobowym na scianie wisial tv lcd, maz byl calymi dniami przy nas. A gdy malenstwo plakalo dluzej niz 20s pielegniarka pukala i pytala sie czy w czyms nie pomoc. Zawsze z usmiechem na ustach :-)
Wiecej jak cos na prv
Pozdrawiam
 
Laski a nie wiecie czy to prawda ze dzieci sa osobno niz matki?Jesli zabieraja dzieci i przywoza na karmienie tylko to ja chyba pojade do Rydygiera gdzie juz rodziłam.Nie mam zaufania po ostatnich akcjach w madurowiczu pozostawiania dziecka poza zasiegiem mojego wzroku.:no:
 
reklama
Do góry