reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

Oni tam teraz ciągle remonty robią i przenoszą ciągle wszystko.
Na 3 piętrze jest oddzial perinatologii i ginekologii z pododdzialami: porodówką i noworodkowym.

O matko ile ja się nabiegalam z tym sikaniem... Hehe a teraz juz po to ogromna różnica ;-)
Będziesz spacerki uskuteczniac juz z córeczką. Piękna pogoda będzie to i spacerki szybciej.
 
reklama
Witam się z Wami.

Rodziła któraś w Matce Polce?

Mnie kierują za dwa tyg na rozwiązanie. Ciąża bliźniacza (podejrzenie wady serca u jednego z dzieci)...do Łodzi mam 130 km.

Chciałam Was zapytać o opiekę. Skierowanie mam na preintologiczno ginekologiczny oddział...

Co mam zabrać do porodu dla siebie i dziecka (dzieci) w moim przypadku?
W ogóle ten szpital jest tak wielki ze chyba zabladzimy...

A jeśli któraś miała cc i miała by ochotę się podzielić wrażeniami to dziękuję [emoji4]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Oddzial perinatologii i ginekologii to właśnie ten na 3 piętrze ale ze skierowaniem i tak idziesz na izbę przyjęć, to tak jakby w podziemiach, od parkingu jest wejście.

Ja co prawda rodzilam naturalnie, ale 3/4 kobitek na tym oddziale miało cesarke. Ja osobiście bylam zadowolona z opieki. Mogę polecić dr Piętę, dr Piórkowską, dr Jabłońskiego. Jest też kilku starszych doktorów ale z nimi styczność miałam tylko na obchodzie.

Położne są super, bardzo miłe. Chcesz oddać dziecko na noc - nie ma problemu. Pomagają przystawiac do piersi, a jak nie karmisz piersią to nie robią ci terroru, ze co z ciebie za matka.

Ja ogólnie miło wspominam pobyt tam. Jedynie jedna z pediatrów pozostawiala wiele do życzenia. Bardzo nie miła i niezwykłe mało mówiła na temat stanu dziecka. A wiadomo ze kobieta po porodzie, rozchwiana emocjonalnie o wszystko się martwi.
 
Dziękuję.

A myślałam że w Matce to jest nacisk na kp. Chociaż ja bardzo chce ale nie robie sobie nie wiadomo jakich nadziei bo dwójką dzieci to wyzwanie fizyczne i psychiczne.


A jest tam możliwość kangurowania przez tatę jeśli mama nie może?pytanie kieruje do tych dziewczyn po cc

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Nie, nie ma kompletnie.
Prawie nic co czytałam na temat szpitala się na szczęście nie sprawdziło.
Co do ojców to są dosyć ugodowi, mój nawet o 20 przyjeżdżał i nie było problemu żeby wszedł na oddział. Także sądzę ze napewno pozwalają ojcom kangurowac, a nawet do tego zachęcają.
No ale niech się wypowiedza Panie po cc.
 
Witam się z Wami.

Rodziła któraś w Matce Polce?

Mnie kierują za dwa tyg na rozwiązanie. Ciąża bliźniacza (podejrzenie wady serca u jednego z dzieci)...do Łodzi mam 130 km.

Chciałam Was zapytać o opiekę. Skierowanie mam na preintologiczno ginekologiczny oddział...

Co mam zabrać do porodu dla siebie i dziecka (dzieci) w moim przypadku?
W ogóle ten szpital jest tak wielki ze chyba zabladzimy...

A jeśli któraś miała cc i miała by ochotę się podzielić wrażeniami to dziękuję [emoji4]

eiktkw7i1lgslap3.png
Hej[emoji4] śmiało możesz rodzić w ICZMP kazdej kobiecie polece ten szpital położne są tam super ja rodziłam raz sn i poprzez cc. Opieka jest super. Podzielam zdanie koleżanki wyżej. Innego szpitala do porodu bym nie wybrała .... Tez za 2 tyg idę leżeć do szpitala choć to dopiero 35 tc ale z powodów zdrowotnych. Pani doktor dzis mi powiedziala ze moja córeczka jest zdrowa a ja choruje. Ale jestem dobrej mysli choć nie ukrywam boje sie bardzo. Życzę szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam[emoji4]
 
reklama
Do góry