reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Biziela w Bydgoszczy - opinie

Ale faktycznie te starszej daty położne już zmęczone chyba życiem są, i praca. Na patologii idzie to odczuć chociaż w stosunku do mojej osoby były zawsze mile. Ale to może z racji wieku (bo też już nastolatka nie jestem) a leżąc na sali z różnymi kobietami to im młodsze pacjentki tym położne bardziej opryskliwe były🙄
No niestety, rezydowałam tam trzy miesiące więc troszkę widziałam różnych sytuacji. Dla usprawnienia dodam, że bywają pacjentki dosyć upierdliwe i rozczeniowe.
 
reklama
Hej dziewczyny, we wrześniu mam termin porodu i ze względu na stopień referencyjnosci szpitala chciałabym rodzić w Bizielu. Czy są tu mamuśki, które rodziły tam w ostatnim czasie i chciałby się podzielić tym jak wygląda tam poród? Czy rzeczywiście jest tak źle jak krąży opinia od ilus lat czy może jest w miarę miło na porodówce i można czuć się zaopiekowanym?🤔
Ja rodziłam w Bizielu 14 grudnia 2020r. Wszystko było w porządku, panie położne i pan doktor są super nie miałam na co narzekać. Córka i ja jesteśmy całe i zdrowe a dodam że jestem 2 ciąży i mam zamiar tam rodzić termin mam na 9 luty 2022r.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, we wrześniu mam termin porodu i ze względu na stopień referencyjnosci szpitala chciałabym rodzić w Bizielu. Czy są tu mamuśki, które rodziły tam w ostatnim czasie i chciałby się podzielić tym jak wygląda tam poród? Czy rzeczywiście jest tak źle jak krąży opinia od ilus lat czy może jest w miarę miło na porodówce i można czuć się zaopiekowanym?🤔
 
Ja rodziłam w Bizielu 14 grudnia 2020r. Wszystko było w porządku, panie położne i pan doktor są super nie miałam na co narzekać. Córka i ja jesteśmy całe i zdrowe a dodam że jestem 2 ciąży i mam zamiar tam rodzić termin mam na 9 luty 2022r.
Jestem już 2,5tyg po porodzie. Nie taki Biziel straszny🙂 porodówkę i położna, która prowadziła poród wspominam bardzo dobrze. Izbę przyjęć średnio a opiekę nad kobietą po porodzie oceniam na bardzo średnio, na szczęście noworodkami bardzo się interesują 💪
 
Do góry