reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital co zabrać dla mamy i maleństwa :-)

Ja do mojej torby dużo nie wcisnę, więc wezmę ok 20 sztuk, a resztę gdzieś osobno do reklamówki żeby mąż mógł dowieźć. Generalnie zakładam, że poza torbą będę szykować jeszcze reklamówkę z "zapasami" podpasek, podkładów itp dla męża.
 
reklama
Ja biorę do szpitala 10 szt. pampersów i dwa opakowania podkładów Bella ale w domku przygotuje dla męża w razie gdybym potrzebowała to mi przywiezie :-)
 
Ja wam współczuję z tymi oszczędnymi szpitalami... u nas podkłady na łóżko są, te duże "podpaski", pampersów nie trzeba wozić, ubranka jakie by nie były są zapewnione... a jak później zabrać do domu nie wykorzystane art. higieniczne?
Wszystkie doskonale wiemy, że ze szpitala najłatwiej przynieść jakieś paskudztwo do domu a myślę że i mój szpital się zabezpiecza przez przyniesieniem czegoś do nich... wiadomo każdy trzyma rzeczy w innych warunkach.
 
U nas trzeba mieć tylko swoje chusteczki do pupy i krem. Pampersy dają. Chociaż ja miałam swoje też wzięte, bo nie wiedziałam jakie te pampersy tam dają. Dawali jakieś nie najgorsze, ale i tak raczej korzystałam ze swoich. Podkłady na łóżko też były a z tymi wkładkami higienicznymi to nie pamiętam. Ale ich sporo zużyłam więc i tak jedną paczkę wezmę na pewno żeby się nie prosić w razie czego.
U mnie torba jeszcze nie ruszona. Zobaczę po dzisiejszej wizycie czy nabiorę tempa z pakowaniem czy jeszcze na spokojnie.
 
ja juz z 2 tygodnie próbuje spakowac torbe i nic, ale juz torba jest przyniesiona - pierwszy krok jest :) ja wezme ok 20 pampersów a ok 20 przygotuje jeszcze mezowi zeby w razie czego dowiózł.
 
reklama
Dobrze że w "moim" szpitalu nie trzeba mieć nic dla dzieci, dopiero na wyjście bo chyba bym musiała 4 torby wziąć! Dla siebie 2 i dla maluchów po 1 ;-)Moja jest tak duża że szok przez te podkłady i wkłady :wściekła/y: bo szpital wymaga swoje! Wrrrr i przez to muszę mieć drugą! Jeszcze jutro laktator do sterylizacji ni jestem spakowana!
Dziś kupiłam w H&M staniki do karmienia i są bardzo fajne, nie cienkie a z drugiej strony miękkie i przyjemne dla skóry. I ładnie biust trzymają!
 
Do góry