reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital co zabrać dla mamy i maleństwa :-)

a czemu laktator elektryczny lepszy? ja się właśnie skłaniam ku ręcznemu bo się boję że ten elektryczny będzie za mocno ciągnął, że mnie będie bolało a tak mam kontrolę nad siłą.
 
reklama
Nina laktatory mają zazwyczaj regulację mocy ssania. W każdym razie medali ten co mamiła regulacje. W nawale pokarmu i tak najlepszym laktatorem jest dziecko które trzeba jak najcześciej przestawiać. Takie jest moje wielokrotne doświadczenie.
 
Ja wogole mam problemy z laktacja,musze ja stymulować i do tego mam problem z tzw.płaskimi brodawkami.Laktator idealnie je naciąga
:-D
Ost. w szpitalu takim kombajnem mordowałam moje cycuszki;-);-) odciagacz_lactina_d.jpg
 

Załączniki

  • odciagacz_lactina_d.jpg
    odciagacz_lactina_d.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 55
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi na pewno się przydadzą :-) też myślałam o laktatorze ale też myślałam ze są tańsze no ale jak trzeba będzie to się kupi :-)
A jaki rozmiar ciuszków się bierze ? bo dostałam takie zupełnie malutkie 50 cmi nie wiem czy nie będą za małe :-p ?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi na pewno się przydadzą :-) też myślałam o laktatorze ale też myślałam ze są tańsze no ale jak trzeba będzie to się kupi :-)
A jaki rozmiar ciuszków się bierze ? bo dostałam takie zupełnie malutkie 50 cmi nie wiem czy nie będą za małe :-p ?

to a wcześniaka albo małą dzidzię. średnio do szpitala 56 ale przy Amelci musiałam mieć 62. Wypierz i zrób 2 woreczki 56 i 50 jak się dzidziuch urodzi to będziesz wiedzieć, czy te 50 używać, czy wydać
 
Do góry