reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital co zabrać dla mamy i maleństwa :-)

Super, ze powstal taki temat :) Ja w ciazy zrobilam sie tak rozkojarzona, ze nie zdziwilabym sie gdybym zapomniala zabrac do szpitala 3/4 potrzebnych rzeczy.

Patuska, odnosnie laktatora Medeli Mini Electric, czytalam ze on jest przeznaczony raczej do odciagania "od czasu do czasu". Ja planuje kupic Medele Swing, bo o ile nie bedzie klopotow z laktacja, bede pewnie odciagac codziennie.

Co do zakupow typowo szpitalnych, kupilam na razie jednorazowe majtki poporodowe - akceptuja takie na oddzialach?

u nas akceptuja a ja je bardzo "lubię"
 
reklama
No właśnie dagmar pyślałam o całej serii Ziaji ale czytałam analizuy i Rossmanowskie są podobno lepsze ewentualnie Hipp
 
A ja mam pytanie jakiej firmy kosmetyki dla Maluszków kupujecie?

Ja planuję używać koniecznego minimum - tzn. płynu do kąpieli i mycia włosków w jednym i mydełka w kostce do mycia dupaska, bo jestem mocno any mokrym chusteczkom. Chociaż pewnie mi przejdzie :-p Resztę typu oliwka i inne mazidła będę nabywała w miarę potrzeby.
Kupiłam kosmetyki z johssona, chociaż myślę że popełniłam błąd bo te z rossmannowskiej serii babydream mają genialny skład i cenę.
 
Cześć Wam, no własnie dobre pytanie jakie kosmetyki?wszyscy w koło mnie używają Oilatum itp.ja też używałam.Teraz zastanawiam sie na ziajką. Co do majtek,u mnie położne przymykały oko ale podczas obchodu wszystkie chowałyśmy pod poduszke..
 
Cześć Wam, no własnie dobre pytanie jakie kosmetyki?wszyscy w koło mnie używają Oilatum itp.ja też używałam.Teraz zastanawiam sie na ziajką. Co do majtek,u mnie położne przymykały oko ale podczas obchodu wszystkie chowałyśmy pod poduszke..

Ja używałam oliatum przy Amelii i Jaśku ale oni mieli problemy z AZS

ja nie używam oliwki- dopiero jakby mała miała suchą skórę zacznę
 
No właśnie Edysiek też się kierowałam tym co zanalizowała sroka i wynika ze te rossmana Babydream nie są złe, ewentualnie Hipp moze byc. Ale z drugiej strony ja mam mega delikatną i wrażliwą buzię i tylko Zaji z serii Ulga mogę używać więc się zastanawiam nad tą seria dla dzieci. A kremik do pupy to jaki kupujecie? Traducyjny Sudokrem?

Ja kupie tylko kremik z filtrem do buzi bo to w koncu prawie poczatem maja, plyn do kapieli i krem do pupci.
 
reklama
Kroczek ja sama nie wiem jaki krem do pupy:baffled: Przy Angeli używałam Sudocremu i teraz też chciałam kupić, ale przeczytałam że krem z cynkiem to już na podrażnienia a tak lepiej stosować coś delikatniejszego no i zgłupiałam.
A oliwkę chyba będę stosować, bo pamiętam że strasznie lubiłam masować córcię po kąpieli i ona też :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry