reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Jelenia Góra

Dołączył(a)
1 Lipiec 2018
Postów
2
Witam. Czy któraś z kobietek rodziła w Jeleniej Górze przez cc?? Ja mam niedługo termin i zaczynam się denerwować, walizkę mam spakowaną, dokumenty naszykowane tylko czekam ma termin. Jeżeli któraś z dziewczyn była by tak miła i opisała jak wyglada opieka po operacji czy dostanę dzieciątko odrazu jak mój mąż będzie przy mnie i czy na noc dziecko jest zabierane, no i kiedy będę mogła zacząć karmić piersią. Czy pierwsze przystawienie do piersi jest w pierwszej dobie od porodu.
 
reklama
Ja pierwszy raz rodziłam w szpitalu w Jeleniej Górze. To nie było planowane, bo miałam rodzić w innym niestety poród przedwczesny i tam mnie przewiezli ze względu na oddział neonatologiczny.
Byłam bardzo zadowolona z opieki. Niestety większość twoich pytań dotyczących dziecka nie odpowiem, bo mojego zabrali od razu na neonatoligie do inkubatora i dopiero po 10 dniach miałam go na rękach.
Mąż mógł być ze mną do ostatniej chwili przed cc. Później od razu pokazali mu syna. Mną bardzo dobrze się opiekowali.

Teraz jestem w drugiej ciąży i będę rodziła w Jeleniej Górze właśnie ze względu na dobre wspomnienia o opiece i lekarzach z tych 2 oddziałów.
 
Do góry