reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Katowice

reklama
Rozwiązanie
Ja rodziłam w maju tego roku ma Bogucicach u Bonifrstrow. To moje pierwsze dziecko i nie mam porównania porodówek. Ale leżałam z poronieniami w Tychach. Bonifrstrow moge serdecznie polecic. 😊 lezalam 3 razy. Takżejuz chyba wszystkie położne poznałam. Pracuje tam wielu znanych lekarzy którzy prywatnie na Śląsku prxyjmuja. 😁 rodziłam kiedydopiero wvhodzily obostrzenia. Położne w dużej mierze fajne babki (zawsze sie jedna z ajdzie nie w humorze) 😊 jedzenie jak dla mnie zupełnie do zjedzenia. Nie wybrzymydxalam. Ja polecam.
Ja rodziłam pod koniec 2019 w UCK na Ligocie i oprócz postawy jednej lekarki (taka zlewka totalna) nie mogę narzekać. Położne przy porodzie bardzo pomagały, potem na położnictwie też było bardzo miło. Zarówno porodówka jak i położnictwo są odnowione więc warunki super. Łazienka w każdej sali, parawany oddzielające od innych kobiet, aneks kuchenny na korytarzu że wszytkim co potrzeba. Córka też zajęli się super, miała robione wszystkie badania łącznie z USG brzucha i głowy a urodziła się w terminie, bez komplikacji.
Bardzo dobre opinie słyszałam właśnie o Bonifratrów i GCZDz bo od zeszłego roku otworzyli tam nowiutką porodówkę. Ja wybrałam szpital gdzie pracuje ginekolog prowadząca ciążę ale też zależało mi żeby miał 3 stopień referencyjnosci w razie problemów z dzieckiem
 
Jaki szpital na terenie Katowic polecacie do porodu?
Łubinowa 3,jesli masz od nich lekarza, możesz rodzic na NFZ, jeśli nie to ok 500zl trzeba przed porodem zapłacić za wizyty u nich. W obecnym czasie panującego koronawirusa(czerwiec) szwagierka rodziła i partner był przy niej przez cały poród, położna co chwilę masowała jej pochwe aby nie popękała, obyło się nawet bez nacięcia, opieka super, niewiem jak teraz w innych szpitalach, ale tam nie ma problemu np ze znieczuleniem
 
reklama
reklama
Ja rodziłam w maju tego roku ma Bogucicach u Bonifrstrow. To moje pierwsze dziecko i nie mam porównania porodówek. Ale leżałam z poronieniami w Tychach. Bonifrstrow moge serdecznie polecic. 😊 lezalam 3 razy. Takżejuz chyba wszystkie położne poznałam. Pracuje tam wielu znanych lekarzy którzy prywatnie na Śląsku prxyjmuja. 😁 rodziłam kiedydopiero wvhodzily obostrzenia. Położne w dużej mierze fajne babki (zawsze sie jedna z ajdzie nie w humorze) 😊 jedzenie jak dla mnie zupełnie do zjedzenia. Nie wybrzymydxalam. Ja polecam.
 
Rozwiązanie
Do góry