reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

reklama
To na salę pooperacyjna przynieśli torebkę czy jak że miałaś telefon?

Zanim mnie zabrali wyjęłam telefon powiedziałam gdzie jest i po mi przynieśli. Możesz przed dać polozej (zalezy jaka tracisz bo może bać się odpowiedzialności za telefon) to może i Ci zdjecie maleństwa zrobią zanim Ci dadzą (bo przy cc zeszycie trwa ok 30 minut).

a i jeszcze mi powiedz czy dostałaś becikowe? wypłacają jeszcze? jeśli tak to gdzie to załatwić?
Jeszcze wniosku nie wypełniłam. Jest próg dochodowy. W urzędzie koło zachemu lub na empatia.gov.pl
 
Miałam cc w maju tego roku.
8 lat temu cc w bizielu.
Jestem bardzo zadowolona z Miejskiego.
Zabrać to co na stronie szpitala. Plus pampersy i ciuszki dziecka. Mają swoje pampersy, ale mały przydział na salę, dlatego lepiej własne mieć.
O podkłady nie ma co się martwić.
Majtki siateczkowe jak chcesz nosić to tylko po obchodzie ale lepiej wygodniej bez.
Maseczki wychodząc z sali musieliśmy mieć i na obchodzie.
Szlafrok był nie potrzebny bo tak gorąco.
Polecam butelkę filtrujacąca brita lub dafi zamiast butelek z wodą.
Warto własne sztućce i kubek.
Do lodówki w reklamowce podpisane jak coś chcesz zostawić.
Posiłki syte można się spokojnie najeść szpital ma program "dieta mam".
Własny długopis.

Dla dziecka- recznik, ciuszki (najlepiej body i pół śpiochy, skarpetki) tzn lekko ubrane jedna warstwa bo gorąco. Coś na wypis. Pampersy, chusteczki, pieluchy tetrowe z 3-4 szt. Fotelik tata przyniesie.
Jak któraś mama miała problem z maluszkiem to nic nie czepiali się na smoczek. Dużo pomagali.
Dla mamy- koszula nocna, bielizna, butelka filtrujacąca dafi lub brita, sztućce, kubek, laczki pod prysznic, łapcie, szczotka lub grzebień, kosmetyki (pod prysznic delikatny zapach by dziecka nie drażnił).

Jak jakieś pytania to odpowiem z chęcią.


Pomoc położnych przy dziecku i też po cc (inne mamy po SN też) nieoceniona. Duże wsparcie



Tak można z cukrzyca.
O super [emoji4] dziękuję za listę [emoji4]
I gratulacje [emoji3590]
 
reklama
Do góry