reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Kurcze, dzięki waszym opiniom jestem zdecydowana właśnie na ten szpital. Termin mam na 22 września, ale lekarz poinformował mnie że mam się szykować nawet miesiąc wcześniej. Jest to mój drugi poród ale pierwszy w Bydgoszczy i naprawde o 2-ce słyszałam straszne rzeczy i byłam nastawiona na Biziela, ale po przeczytaniu Waszych opiń jestem zdecydowana na ten szpital. Dla mnie nie liczą się o tyle warunki (oby było czysto), jak dobra opieka:tak:

P.S.
Mam tylko jeszcze jedno pytanko. Pierwszy poród miałam długi i ciężki, teraz lekarz stwierdził ze synek w brzuszku jest duży, czy orientujecie się jak jest naprawde z tym znieczuleniem, czy mam na nie szanse i czy będe musiała zapłacić za nie.;-)

z tego co się dowiedziałam za znieczulenie w dwójce się nie płaci.
a opinie są jakie są... moja kumpela urodziła 3 tyg temu w bizielu, bo tak ją na NIE niektórzy na dwójkę nakręcili, a to co jej Biziel zafundował to dopiero rzeźnia.
a z resztą jak mówie jedni bedą mówic tak inni inaczej... ludzie chyba sami się nakręcają, poza tym w dwójce-jak komuś zależy na ładnych ścianach ma być teraz remont :-)
 
reklama
W sumie to wszystko zależy jak się trafi, czy akurat lekarz, położna będą mieli dobry dzień. Każdy ma swoje zdanie i je sobie wyrabia. Licze na to że ja dobrze trafie.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!
 
agulla ja mam termin 10 dni przed Tobą i jak pierwsza urodze to napisze tutaj jak było...
z pierwszego porodu w dwójce jestem zadowolona...
 
Witam ja rodzilam dwa razy w dwójce,pierwszy pobyt wspominam gorzej niz drugi...wiedzialam od poczatku ze mam miec cesarke,w szpitalu bylam [redzej i gdy zaczela sie akcja porodowa nie dzwonilam po męża bo stwierdzilam ze bez sensu go budzic skoro go nie wpuszcza na sale :)i utwierdzilam sie w przekonaniu ze inaczej patrzy sie na kobiete gdy obok jest mąż...mnie traktowali jak jakąs co dala sobie zrobic dziecko a teraz jest sama://za to przy drugiej cesarce(teraz w czerwcu)bylo prawie super....nie zapomne zakladanie cewnika przez połozna do konca życia(przy pierwszej cesarce nawet nie pamietalam ze zakladali)masakra....i jak juz mnie usypiali nie zdażylam usnac na dobe i poczulam chwilowo jak mi brzuch nacinaja....:/za to po cesarce mialam komplikacje (niedroznośc jelit)nie życze wam tego,ale na opieke nie moge narzekac...leżalam 4 doby a wiec zmiany byly różne...tylko jedna połozna byla nie za mila,z dziwnym ironicznym poczuciem humoru(mala ,gruba)reszta super...szczególnie mloda ,ciepła ,i do rany przyłoz(blondynka ) ale nie pamietam imienia ani nazwiska...życze wam żebyscie na nia trafili...jak to czyta to pozdrawiam:)
 
Witam :-)

ja obydwa porody mialam w dwojce i jestem bardzo zadowolona...miesiac temu rodzilam synka i przyznam szczerze ze teraz byla duzo lepsza opieka niz 4 lata temu,czasy sie zmienily no i ten przyslowiowy "kryzys" moze wplywa tak na personel ze bylo naprawde milo,mimo tego co przechodzimy pod czas porodu...ja jestem zadowolona !

pozdrawaim
 
dziewczyny serdecznie proszę o pomoc, czy któraś z Was ma może namiary na zaufaną położną z 2? termin mam dopiero na marzec, ale chyba powolusiu zacznę się rozglądać i zastanawiać nad opcją opłacenia położnej, dla własnego świętego spokoju:D
 
reklama
Hej ja rodzilam w lipcu .Persolen mily , wszystko maja swoje nawet sie mnie polozne dziwily czemu ja tyle torb mam z soba ? to im powiedzialam ze jak jechalam karetka to na zakupy mnie wzieli ;D
 
Do góry