reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

reklama
Dziewczyny co jest konieczne do zabrania do porodu w szpitalu Miejskim? Czy bierzecie dwie torby? Jedna na porodówkę druga na salę ? Co się dzieje z walizka podczas porodu ? Jest koło nas ?
Walizkę i torby masz przy sobie, ja spakowałam moje rzeczy i rzeczy dziecka do jednej dużej walizki. A podręczne moje dokumenty spakowałam do torby plażowej. Taka torba się bardzo u mnie sprawdziła, bo plażowe są duże ☺️
Możesz zabrać jedną paczkę podkładów poporodowych, tam zapewniają, jednak czasem musiałam się przypominać kilka razy że już nie mamy na sali. Na poród weź dłuższą koszulkę np męża/partnera. Podczas porodu koszula nocna odpada. Tak przynajmniej było mi wygodnie. Weź sobie na potem 3 koszule nocne, ciuchy na wyjście dla siebie i dziecka, ręczniki też dla Was, pieluchy tetrowe i pampersy. Służę radą, rodziłam we wrześniu ☺️
 
A skierowanie od rodzinnego czy od ginekologa? Moj wynik krzywej po godzinie 192 i ginekolog twierdzi, że jak pozostałe sa w normie to nie trzeba nic z tym robić. Nie wiem teraz czy mu zaufać 🤔
Ja po godzinie miałam 187 jakoś i do diabetologa koniecznie ginekolog mnie wysyłał. Miałam na czczo koło 100 a po dwóch godzinach w normie. Ginekolog dał mi skierowanie jednak powiedział żebym wzięła też skierowanie od rodzinnego lekarza tak w razie co i dostałam od rodzinnego też. Wystarczy jeden zły wynik i trzeba iść do diabetologa. Nie ma żartów. U mnie była tylko dieta.
 
Ja po godzinie miałam 187 jakoś i do diabetologa koniecznie ginekolog mnie wysyłał. Miałam na czczo koło 100 a po dwóch godzinach w normie. Ginekolog dał mi skierowanie jednak powiedział żebym wzięła też skierowanie od rodzinnego lekarza tak w razie co i dostałam od rodzinnego też. Wystarczy jeden zły wynik i trzeba iść do diabetologa. Nie ma żartów. U mnie była tylko dieta.
Ja na czczo 87. Nie wiem co teraz mam zrobić
 
Ja na czczo 87. Nie wiem co teraz mam zrobić
Dziwne. Również miałam zdiagnozowana cukrzycę. Przy czym mój wynik naczczo wynosił 94, ale mimo to nie było zmiłuj. Po godzinie tak wysoki wynik powinien być niepokojący. W poradni diabetologicznej byłam w bizielu. Ale będąc na patologii w miejskim jak również po porodzie miałam konsultacje z diabetologiem. I powiem tak: na patologię przyszła starsza pani, strasznie się spieszyła i była co najmniej dziwna.. po porodzie przyszła taka blondynka, młodszą kobietka i zupełnie inna rozmowa. Czyli jak w każdym przypadku, nie jest ważne miejsce a człowiek.
 
reklama
Do góry