reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Czytałam już opinie na temat 2ki i jestem na nią zdecydowana... Ali interesuje mnie jak to wygląda z tym porodem rodzinnym czy muszę to gdzieś prędzej zgłosić?
Ja byłam się pytać i jeśli chodzi Ci tylko o obecność partnera przy porodzie, to nie musisz tego nigdzie zgłaszać, po prostu wchodzi z Tobą i zostaje. Chyba że masz bardziej rozbudowaną definicję porodu rodzinnego? :);-)
 
reklama
...nie trzeba zgłaszac...tak jak pisze grudnioweczka wchodzi z Toba maz i zostaje :-);-)...

....tez rodzilam dwa razy w 2,cztery lata temu i cztery miesiace temu,takze porod rodzinny,nie zastapilabym tego szpitala zadnym innym....mimo smutnych przypadkow :-(....
 
cześć dziewczyny :)
mam wielką prośbę w poniedziałek mam mieć cesarskie ciecie w 2 czy któraś z was może mi odpowiedzieć na kilka pytań ??? moje gg 705869 pozdrawiam was serdecznie
 
dziekuje grudnioweczko, wolalabym zeby facet nic mi nie dowozil, bo nie odroznia body od pajacy :-D mam nadzieje ze spakuje co trzeba ...
P.S chyba sie znamy ;-)
 
cześć dziewczyny:-) Niedługo też zostanę mamą, termin mam na 9.12 i też będę rodziła w 2 ponieważ moją ciąże prowadzi lekarz z 2. Może któraś w Was też ma termin na 9? ;-) a co do rzeczy, które trzeba zabrać to na pewno pieluszki tetrowe ze 2, pampersy, chusteczki nawilzane a ciuszki to niby tylko na wyjscie bo pytalam poloznej ostatnio i tak mi powiedziala i ze rozka niby tez nie warto brac ;-)
 
reklama
Do góry