reklama

Szpital miejski im Warminskiego nr2

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez agnieszka116, 27 Styczeń 2013.

1. agnieszka116

agnieszka116 Mama Dominiki i Antosia;)

Dziewczyny jestem zmuszona rodzić w tym szpitalu ze względu na moją cukrzycę i dziewczyny na innym forum nastraszyły mnie pisząc ' wszędzie rodzić byle nie tam" czy tam jest naprawdę aż tak strasznie?

2. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Ale w sensie, że co jest źle?
    Ja tam rodziłam swoja dwójeczkę i złego słowa powiedzieć nie mogę. A jeśli chodzi o drugi poród, to wręcz muszę napisać idealnie!:tak:

3. reklama
  4. Tuśka88

Tuśka88 Fanka BB :)

Wiele z moich znajomych rodziło w tym szpitalu ( z resztą sama się w nim urodziłam :-)) i jeszcze żadna nie powiedziała źle o tym szpitalu . Gorsze opinie słyszałam o Bizielu. Będzie dobrze nie martw się :)

5. agnieszka116

agnieszka116 Mama Dominiki i Antosia;)

No właśnie w sensie ze jest źle, ze położne są nie miłe i takie tam .
    Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie:)

a mam jeszcze do was pytanko co trzeba zabrać dla malenstwa czy wszystko ? czy tylko pmpersy ,chusteczki i coś na wyjście

6. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Ja Ci mogę napisać co było dostępne 2 lata temu. Pieluszki mają, ubranko mają(tylko na wyjście bierzesz), podkłady dla Ciebie dają, myją dziecko sami(w sensie, że nie musisz brać płynu dla dziecka, ręcznika itp)

Generalnie dla malucha mogłabyś wziąć tylko chusteczki do pupy, krem do pupy i ubranko na wyjście.

Ja rzeczy dla maluszka brałam bo chciałam, żeby był ubrany w swoje, pieluszki wzięłam, bo chciałam żeby miał na dupci dobrej jakości pampersy(o ile dobrze pamiętam to były dostępne happy), ale tak jak napisałam oni tam mają dla dziecka te rzeczy.

A co do nieprzyjemnych położnych, wszędzie się takie potrafią trafić, a do tego jak jedna z drugą rodzącą są upierdliwe i co chwilę poproszę to, poproszę tamto, proszę poprawić poduszkę, proszę coś bla bla bla, położna też człowiek i w którymś momencie ma nerwa.
    U mnie położne były ok, a tak jak pisałam wyżej przy młodszym była idealna i położna i opieka poporodowa, była na najwyższym poziomie, uprzejme, miłe babeczki, z uśmiechem do mnie podchodziły.

7. madzik_k

madzik_k Fanka BB :)

Agnieszka, ja też rodziłam w miejskim i bardzo dobrze wspominam poród, każdemu takiego życzę:) Także nic się nie martw, na pewno będzie dobrze. Głowa do góry i trzymam kciuki.

Poleć forum