reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Jestem z olkusza, ciąża póki co przebiega bez problemów :-) Dziewczyny, jak teraz wygladają warunki na porodówce olkuskiej? W dalszym ciągu jest jedna sala do porodów rodzinnych? Może znajda się chętne, które podzielą się swoimi doświadczeniami z tymi, które jeszcze nie do końca wiedzą na co się przygotowac :-)
 
reklama
Stokrotka w ciagu dalszym jedna sala bynajmniej była do grudnia tamtego roku jak ja rodziłam i tak głupio mi sie trafiło rodzić drugiej i byłam na tej drugiej obskórnej sali:(
 
Zmilkło Nam forum .
Monika ty już pewnie po rozwiązaniu?
Dziewczyny jak prze świętami ? :-)



 
Ostatnia edycja:
Witam,jestem nowa Na tym formum, takze na poczatku wszystkie formowiczki serdecznie pozdrawiam.:))
Co do porodowki w Olkuszu to nie jest zle ja rodzilam pod koniec sierpnia. Sala do porodow rodzinnych jest naprawde dobrze wyposażona, gorzej z ta do porodów ogólnych. Mi sie udalo wlasnie z niej skorzystać bo tłoku nie bylo :)
 
Dziewczyny, a jak wygląda kwestia ubranek dla dziecka? W dalszym ciągu potrzebne są tylko na wyjscie? A do porodu dostaje się jakieś szpitalne ubranko? :-)
 
Hej Kobitki
Wznawiam temat bo mam kilka pytań odnośnie porodówki w Olkuszu
Na 2 KTG idę w piątek i może wtedy z położną zagadam ale wolę zapytać jeszcze Was: co dokładnie potrzeba na porodówkę?
Mam przyszykowane:
2 koszule nocne do karmienia
2 T-shirty bawełniane do porodu (podprowadziłam mężowi :-D)
podkłady poporodowe (mam 10szt, to chyba jeszcze dokupić?)
wkładki laktacyjne
laktator elektryczny
osłonki na sutki do karmienia
ręcznik duży i mały
jedno i wielorazowe majtki
dokupić muszę jeszcze (i to dzisiaj może załatwię)
szlafrok
klapki
biustonosz do karmienia

i oczywiście kosmetyki i przybory toaletowe, aparat, telefon, sztućce, kubek, talerz... i wyniki badań, karta ciąży itd.
Czy coś jeszcze muszę mieć?

A dla Maleństwa coś potrzeba? Jakieś kosmetyki, pieluchy? Czy tylko ciuszki na wyjście ( w co takiego malucha ubrać na wyjście) ?

I jeszcze jedno, czytałam gdzieś o zwyczaju zostawiania czegoś na porodówce... Jeżeli się tak robi to co się zostawia?

Przyznam, że im bliżej tym straszniej :-D, a termin na 12 czerwca...
 
witam :) ja co prawda do porodu jeszcze mam daleko ale chcę rodzić właśnie w Olkuszu ze względu na to, że moim lekarzem prowadzącym jest dr Tylnicki. Za wszystkie opinie o szpitalu, porodzie, tym co trzeba zabrać dla siebie i dziecka będę wdzięczna :)
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w 37 tygodniu ciąży, lekarz zalecił mi robienie KTG raz w tygodniu ale nie chce jeździć do Krakowa, tam jestem pod opieką poradni na Kopernika, chciałabym dowiedzieć się o zrobienie KTG w szpitalu w Olkuszu, czy potrzebne jest skierowanie i gdzie dokładnie trzeba iść w szpitalu, jeszcze nigdy w nim nie byłam, mieszkam w Olkuszu od niedawna.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam przyszłe mamy:-)
 
Do góry