reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

*Misia*

mamcia
Dołączył(a)
18 Grudzień 2008
Postów
132
Witam.
Czy któraś z was posiada jakieś informacje na temat szpitalu w Olkuszu, lub urodziła tam swoje dziecko?? Martwię się bo nie słyszałam zbyt wiele pochlebnych opinii, a wszystko wskazuje na to że właśnie tam przyjdzie mi urodzić. Dodam że chodzę do ginekologa, który pracuje w tymże szpitalu, a nazywa się Dynerowicz. Będę wdzięczna za Wasze opinie!!!
 
reklama
Witam
Również dr.Dynerowicz prowadził moją ciąże i rodziłam w Olkuszu też miałam obawy ale nie było tak źle w dniu w ktorym rodziłam mojego lekarza prowadząćego nie było miał jakies szkolenia najważniesze role odgrywają położne chyba każdy wie o co chodzi i bedzie ok
pozdrawiam:-)
 
Powiem tylko tyle ja nie rodzilam ale kiedys lezalam na ginekologii w Olkuskim szpitalu i powiem szczerze UNIKAJCIE DZIEWCZYNY DOKTORA STANKA ktory jest niestety ordynatorem :baffled:
 
z tego co wiem dr.Stanek ma jakiś wyrok ostatnio dosyć głośno sie robi wokół jego oosoby jedno jest pewne nagle zrobił sie bardzo miły az trudno uwierzyć bo mało kobiet ktore leżały na jego oddziale mogą to powiedziec sama mam złe wspomnienia związane z tym lekarzem rodziłam dwa lata temu i tez swoje przeszłam
 
Witajcie!
Mnie także czeka poród w Olkuszu i chciałabym zapytać czy ktoś może wie, czy przed porodem wykonywana jest tam lewatywa i golenie.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
 
I ja jestem ciekawa jak teraz wygląda tam poród po dość drastycznych zmianach. Wiem tylko że ordynatorem został dr Tylnicki, bardzo poważany człowiek. Ale co z reszta lekarzy i personelem szpitala? jest się czego obawiać? Czytałam też w gazecie że tu nie dają znieczulenia zewnątrzopnowego :(
 
Słyszałam od koleżanki, że oddział ginekologi się bardzo zmienił i teraz wiele kobiet chce tam rodzić. Dr Tylnicki to fantastyczny człowiek, chodzilam do niego kiedy leczyłam zespół policystycznych jajników niestety terminy u niego teraz wynoszą po 2 m-ce, więc nie widzę sensu aby prowadzil moją ciążę skoro nie ma czasu. Wiem, że na oddziale znajduje się wanna do porodu - a to dla mnie już olbrzymi plus bo tak chcę rodzić :)
 
Witajcie!
Rodziłam w tym szpitalu w styczniu tego roku! Ciąża bliźniacza więc miałam podwójne obawy czy rodzić w Olkuszu. Chodziłam do dr Dynerowicza i bardzo jestem zadowolona z prowadzenia ciąży i opieką lekarską!
Trochę przyszło mi spędzić czasu na olkuskim oddziale położniczym i muszę stwierdzić że jest ok! Mimo stresu związanego z ciążą i porodem bardzo miło wspominam czas spędzony na oddziale!

Jak macie jakieś pytania to chętnie (w miarę możliwości) odpowiem!

Pozdrawiam i życzę donoszonych ciąż i zdrowych dzieciątek :-)
 
reklama
Witajcie.
Ja mam rodzić 27 lipca... Chciałabym wiedzieć czy potrzeba skierowanie do szpitala...
I ogólnie bardzo bym prosiła o opinie... Jaka tam atmosfera jest :) strasznie się boję... Leżałam już tam w tym roku na ginekologii i odniosłam pozytywne wrażenie... :)
Czy sale do porodów są pojedyncze? Czy tylko podzielone jakoś??( wiem ze do porodów rodzinnych jest osobna sala, ale nie wiem jak z normalnym porodem...)
I jak wygląda sytuacja po porodzie? Ma do dyspozycji osobną salę? Czy matka ma przy sobie dziecko cały czas jeśli jest wszystko ok, czy jest ono na osobnej sali ( oddział noworodków)?]
I ta nieszczęsna lewatywa.... Obowiązkowa???
Bardzo proszę o pomoc, bo straszniee się boję...

Ile tak mniej więcej trzymają po porodzie naturalnym?


 
Do góry