reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

mamuśki moje drogie spakowałam dzisiaj torbę do szpitala i ... wygląda jak bym wybierała się na wakacje:-D jest tak wypakowana że ho ho. Czy wasze torby też tak wyglądają?
 
reklama
mamuśki moje drogie spakowałam dzisiaj torbę do szpitala i ... wygląda jak bym wybierała się na wakacje:-D jest tak wypakowana że ho ho. Czy wasze torby też tak wyglądają?


Monisia84 jak ja sie wybierałam do szpitala to moja torba też wyglądała jakbym miała tam spędzić ze 3 tyodnie:-D
Głupio mi było z nią wejść na izbę przyjęć..., ale okazało się że dziewczyny które przyszły po mnie miały jeszcze większe:-D
 
mamuśki moje drogie spakowałam dzisiaj torbę do szpitala i ... wygląda jak bym wybierała się na wakacje:-D jest tak wypakowana że ho ho. Czy wasze torby też tak wyglądają?
moja też tak wyglądała :-D do tego jeszcze musialam mieć reklamówkę bo się nie zmieściłam do torby :-D
 
jaśmina powiem Ci że od wczoraj myślę o Twoim maluszku i zastanawiam się jak bym postąpiła. To naprawdę trudna decyzja ale może podpytać w Olkuszu co w takim przypadku zrobić jak postąpić. Może nie ma potrzeby zmieniać szpitala na Kraków. Przede wszystkim zapytałabym lekarza który prowadzi ciążę (o ile pracuje w olkuskim szpitalu) czy tfu tfu gdyby coś było nie tak (a wiemy że będzie ok) to maluszek miałby odpowiednią opiekę i czy szpital jest wyposażony w odpowiedni sprzęt. Chyba tak bym postąpiła na dzień dzisiejszy.

Ja mam lekarkę, która nie pracuje w Szpitalu w Olkuszu.
Dlatego "zrobiłam wywiad" w Olkuszu i dowiedziałam się, że oni konsultują dzieciaczki w Krakowie, jeżeli wykryją, że coś jest nie tak. Zazwyczaj z uwagi na brak sprzętu bobas transportowany jest do Krakowa- i tego sobie nie wyobrażam :/
Dlatego dzwoniłam do mojej Pani doktor, która zdecydowanie powiedziała, że w takim przypadku zdecydowanie poleca Klinikę na Kopernika w Krakowie, gdyż mają rewelacyjny sprzęt i dzieciaczka zbadają. Mają specjalistyczne Oddziały itp.. Ponad to moja pani doktor tam pracuje :) Także z uwagi na dobro synka zdecydowałam z mężem, że będziemy rodzić w Krakowie. Przynajmniej będę cały czas z moim skarbem pod okiem specjalistów wyposażonych w dobry sprzęt.

Mimo wszystko będę tu do was zaglądać :) bo bardzo miło się rozmawia :)
 
mamuśki moje drogie spakowałam dzisiaj torbę do szpitala i ... wygląda jak bym wybierała się na wakacje:-D jest tak wypakowana że ho ho. Czy wasze torby też tak wyglądają?

Ja miałam ze sobą torbę tą co bierzemy na wakacje co prawda nie tą największą ale dużą tez a i tak mi mąż coś non stop dowoził :))

Jaśmina - szpital na Kopernika ma chyba najlepszy oddział neonatologii w małopolsce wiec mimo iż szpital paskudny polecam ci go - moja szwgierka leżała w nim od 6 m-ca bo wody jej odchodziły i 1,5 m-ca przed terminem urodziła zdrowego chłopczyka - tylko dzięki nim właśnie
 
Jaśmina z tego co ja wiem (bo znajoma tez miała pewne komplikacje) to w Krakowie najlepiej rodzić na Kopernika, mają najmniejszy odsetek błędów w porównaniu z innymi i do tego sprzęt i kadrę odpowiednią. Będziesz napewno spokojniejsza rodząc tam a to też ważne. Powodzenia :)
jsorbek ja jeszcze nie zrobiłam nawet listy co zabrać ze sobą, myślę że zajme się tym końcem marca ale już wiem, że będzie to duuuuuuża torba :D

A właśnie jak jest z koszulką do porodu, trzeba mieć swoja (jaką wziąć?) czy dają w szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
Koniczynka ja miałam swoją koszulkę - na ramiączkach. Na sali rodzinnej gdzie rodziłam było bardzo ciepło;-)
 
jaśminka skoro tak to wszystko wygląda to uważam że dobrą decyzję podjęliście z mężem:tak: i trzymam Cię za słowo zaglądaj do nas koniecznie ;-)
A co do torby to mnie uspokoiłyście bo myślałam że się wygłupię ale to chyba tak musi być bo naprawdę trochę tych rzeczy trzeba zabrać same pieluszki dla maluszka i dla mamy zajmują połowę torby do tego koszule szlafrok ręczniki itd i torba pełna.
 
reklama
Monisia ja byłam na tyle optymistka, że zabrałam kosmetyki do makijażu:-D Potem się z dziewczynami na sali śmiałyśmy, że każda z nas ma kosmetyki ale żadna nie ma sił ani chęci się malować ;-) W niedzielę (tj 3 doba po cc) zrobiłam wyjątek i lekko sie pomalowałam. A torby miałam 3 - jedna przeznaczona na poród, druga rzeczy Krzysia a 3 na wyjście ze szpitala;-) Więc na poród szłam z jedną torbę ale i tak strasznie wielką... widywałam kobiety z małymi torbami i się zastanawiałam gdzie one to wszystko pomieściły:eek:

Dziewczyny libra chyba już urodziła... bo coś jej nie ma a była 5 dni po terminie :tak: Więc czekamy na relację:-)
 
Do góry