reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

o psyche widzę, że też będziesz "odwiedzać" szpital w lipcu...a na kiedy masz termin, bo nie wiem czy pisałaś...ja mam termin na 4 sierpnia, ale już wiem, że będę mieć cesarkę w lipcu tylko nie wiem kiedy dokładnie
 
reklama
Moja koleżanka ma termin na 8 sierpnia natomiast moja bratowa na 25 lipca ale ona ma rodzić w Miechowie;-) W tym roku rodzi się dużo dzieciaczków ale poprzedni nie był gorszy.
Ula jeśli zaglądasz na ten watek to napisz jak było gdy ty rodziłaś w sierpniu :)
 
ja rodziłam w grudniu 2009 i wtedy nie było tak dużo dzieci ;-)

ale położne mi mówiły, że podobno najwięcej dzieci rodzi się w okresie zimowo wiosennym, bo najwięcej osób płodzi w okolicach maja i w okresie letnim :-D
 
Hej, jestem tutaj nowa.
Mam pytanie, czy badanie ktg wykonywane w szpitalu jest płatne? Dodam, że mam na nie skierowanie od dr Dynerowicza.
 
Nie jest płatne! po prostu przychodzisz i mówisz,że miałaś się zgłosić na usg. Ja też nie miałam skierowania, a chodziłam prywatnie.

...ja byłam w szpitalu na ktg i mi mówiły położne,że jest "zastój" i mało porodów. A termin mi minął 2 dni temu...to teraz mam stres, że tyle porodów, że się nie załapię na rodzinną...
 
hej witam w gronie mamusiek i przyszłych mamusiek :-) dokładnie ktg jest bezpłatne i nie trzeba mieć nawet skierowania. Przychodzisz sobie na izbę przyjęć położniczą i mówisz że na zapis jesteś i tam już panie podpinają cię pod "maszynkę" i sobie słuchasz serduszka maluszka i różnych szmerów. Ja zwykle jeżdżę jak mój lekarz prowadzący ma dyżur i wtedy z wynikiem idę do niego chociaż z tym jest nieraz ciężko bo często trzeba czekać ostatnio 2 h bo operację miał. A co do rodzinnej to ja też się obawiam że się nie załapię chociaż bardzo bym chciała no ale jak się nie uda no to nic nie poradzimy i tak trzeba będzie urodzić:-) A powiedzcie mi jak to jest z tym czopem śluzowym jak toto wygląda ?
 
galazka ja mam termin na 30 grudnia ale wiesz jak to jest termin terminem a maluszek i tak wyskoczy kiedy mu sie będzie podobało, z pierwszą córkąmiałam termin na 29 stycznia a urodziłąm 5 lutego teraz może będzie wcześniej zobaczymy ale może się spotkamy. ty będziesz miała cesarkę ja moze się załąpięna rodzinną i tego dnia więcej dzieci się nei będzie rodzić :-) dobry plan co ?:laugh2:
 
Dzięki za odpowiedzi, dzisiaj byłam na tym badaniu i faktycznie było tak jak pisałyście :)
kolejne mam albo w czw, albo pt :) zobaczymy, może akcja się szybciej rozwinie hehe :)
pozdrawiam Was serdecznie :)
 
reklama
hej witam w gronie mamusiek i przyszłych mamusiek :-) dokładnie ktg jest bezpłatne i nie trzeba mieć nawet skierowania. Przychodzisz sobie na izbę przyjęć położniczą i mówisz że na zapis jesteś i tam już panie podpinają cię pod "maszynkę" i sobie słuchasz serduszka maluszka i różnych szmerów. Ja zwykle jeżdżę jak mój lekarz prowadzący ma dyżur i wtedy z wynikiem idę do niego chociaż z tym jest nieraz ciężko bo często trzeba czekać ostatnio 2 h bo operację miał. A co do rodzinnej to ja też się obawiam że się nie załapię chociaż bardzo bym chciała no ale jak się nie uda no to nic nie poradzimy i tak trzeba będzie urodzić:-) A powiedzcie mi jak to jest z tym czopem śluzowym jak toto wygląda ?

Monisia my już wszystkie myślałyśmy że już urodziłaś bo dawno Cię nie było:-D
Mi czop zaczął odchodzić 4 dni przed porodem...Są to upławy podbarwione krwią. ja miałam tego tylko troche. Napewno nie przegapisz:-)
 
Do góry