reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Hej, wydaje mi się że można każda przyszła mama zrobić KTG w Olkuszu.
Ja rodziłam w grudniu 2011 roku na sali rodzinnej, rewelacja:)
Teraz mam termin na luty, też zamierzam rodzić w olkuszu, nie chciałabym tylko na tą sale ogólną trafić;/

Za czasów gdy ja rodziłam , dla dziecka wymagali tylko pampersów i chusteczek nawilżających , po wyjściu można zostawić pampersy ale nie musicie. No i na wyjście ubranka dla maluszka swoje już trzeba mieć, na te dni kiedy leży w szpitalu ubranka daje szpital.
Dla mamusi to wiadomo, podkłady poporodowe, majtki siatkowe, koszule do karmienia 2, mydełko lub płyn do higieny intymnej delikatny, wode do picia, dużo wody:) niegazowanej. krem do ust bo strasznie usta wysychają, skarpetki jeśli rodzimy w zime;) ręcznik jeden mały jeden większy, kubek talerzyk i sztućce.
Ja byłam zaopatrzona przy okazji w nakładki na piersi do ssania i laktator bo miałam problemy z karmieniem córeczki. dziewczyny inne na sali dawały smoczek maluchom ja nie.
 
reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :)Jestem w 35 tc i mam termin wg ostatniego usg na 18 listopada. Mam właśnie pytanko odnośnie rzeczy jakie trzeba ze sobą zabrać do szpitala na porodówke. Ostatnio koleżanka powiedziała mi że ponoć trzeba mieć wszystko łącznie z ubrankami na czas pobytu w szpitalu. Tutaj na forum niektore mamy piszą że ubranko tylko na wypis trzeba. Czy któraś z mam rodziła ostatnio w tymże szpitalu i wie jakie tam teraz na obecną chwilę panują warunki? Bardzo proszę o szybką odpowiedź gdyż goni mnie już termin porodu :)
 
Do góry