reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital prywatny warszawa

dorotaa84

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
22
Hej! Szukam dobrego pediatry w warszawie dla swojego malucha. Dotychczas leczyliśmy się na fundusz, ale niestety średnio mnie zadowala takie leczenie. Chodziliśmy do różnych przychodni- co chwilę kolejki, lekarze też bez szału- nasza córka nie może pozbyć się uporczywego kaszlu. Chyba wolę zdecydować się na prywatną opiekę medyczną. Może znacie jakieś godne polecenia miejsca? Jest ich sporo, z tego co widzę w internecie, a przyznam szczerze, że nie mam zielonego pojęcia czym się kierować przy wyborze. Liczę na waszą pomoc :)
 
reklama
Nie jestem z Wawy ale jesli chodzi o uporczywy kaszel to badalas dziecko pod katem pasozytow? One czesto sa przyczyna...
 
Doskonale cię rozumiem, ja też uznałam, że lepiej jest przeznaczyć trochę pieniędzy, a mieć pewność, że dziecko będzie zdrowe i będzie mieć dobrą opiekę medyczną. My naszą anię leczymy w szpitalu Medicover. Zadowoleni jesteśmy baaardzo :) Nie stoimy w kolejkach, a lekarz zawsze jest miły. Chodzimy tam do pediatry, na szczepienia- ania jest alergiczką- i raz byliśmy na gastroskopii, bo ania miała problemy z jelitami. Zawsze obsługa była super i wszystko przebiegło bez stresu. A wiadomo, że maluchy czasem uciekają na widok lekarza :)
 
dzięki za wypowiedzi. Bo przez chwilę już myślałam, że może jednak przesadzam z tym prywatnym lekarzem dla dziecka… ale widzę, ze nie jestem sama z takimi dylematami. Ania, dzięki za propozycję szpitala Medicover. Chyba umówimy się tam na wizytę, żeby sprawdzić tą placówkę :)
 
Zdecydowanie kochana mogę polecić szpital Medicoveru, zobacz na ich stronę tam masz opisaną ofertę - jest dość spora.. w razie awarii i wypadków mozna od razu jechać na oddział doraźnej pomocy, jest czynny całą dobę.. z tego co mi koleżanka ostatnio mówiła to mają też opcję szybkiej diagnostyki i nawadniania dziecka no po rocie, albo po biegunce.
 
Do góry