reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Siemiradzki Kraków- czy warto?

reklama
Tak, jest bezplatne i kazdy moze z niego skorzystac bo jest anastezjolog dostepny caly czas! Naprawde nie ma sie czym martwic, bedzie dobrze i bedziesz zaopiekowana ;) jak cos to pytaj!
 
Hej! Ja rodzilam w lutym w Siemiradzkim bez oplaconej położnej, bez swojego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Mimo tego ze nie wydalam ani złotówki to byłam bardzo fajnie zaopiekowana i motywowana. I porod i pobyt wspominam bardzo dobrze i na plus dostępność znieczulenia. W lutym były jeszcze porody rodzinne i byłam z mężem więc w obecnej sytuacji pewnie bym skorzystala z opieki prywatnej położnej. Polecam Panią Jolę Franczak - była przy pierwszej połowie mojego porodu i później została naszą położną środowiskową :)

A powiedz mi proszę jak przebiegało zapisanie się do pani Jolanty jako położnej środowiskowej ? Dzwoniłam do niej jakiś czas temu (w marcu bodajże) i mówiła, że nie zapisuje...
 
Ja to robilam tak ze najpierw pytalam czy bedzie miala czas aby objac nas opieka a pozniej skladalam deklaracjs wyboru poloznej w przychodni na Galla 25 bo tam wlasnie jest zatrudniona jakos srodowiskowa. Moze trzeba powiedziec ze z Galla? Tam sa dwie panie do wyboru :)
 
A powiedz mi proszę jak przebiegało zapisanie się do pani Jolanty jako położnej środowiskowej ? Dzwoniłam do niej jakiś czas temu (w marcu bodajże) i mówiła, że nie zapisuje...
Mnie również Pani Jola mówiła, że jeśli chcemy to będzie do nas przyjeżdżała ale musimy zadeklarować się na Galla. Bo Pani Jola kiedyś na ich oddziale była położną. Ale z racji tego, że zapisaliśmy się do położnej z rejonu nie korzystaliśmy. Była tylko przy porodzie.
 
Dzięki za odpowiedź Darapuszkin & Lajla89
Tak dla pewności co do placówki na Galla - to jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GALL-MED" ? Czy konieczne jest osobiste zadeklarowanie się do tej placówki ?
Tak, to Gall-med :) my osobiscie skladalismy deklaracje do poloznej i pediatry. Nie wiem jak kest teraz w sytuacji z wirusem..najlepiej zadzwon :)
 
reklama
Do góry