reklama

Szpital Św. Zofii ul. Żelazna w Warszawie 2017

reklama

Kruszka

Mama Franka i Julka
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Będę wdzięczna :)
Aga, nie mogłam odnaleźć tematu.
Rzeczywiście Nie chcą przyjmować z zewnątrz. Mnie przyjęli, bo przez tel nie powiedziałam wszystkiego. Natomiast ja nie zrobilam tego celowo. Pewnie gd6bym od razu powiedziała po co idę na wizytę to by mnie zapisali. A tak po prostu się umówiłam. Fakt, gin by zdziwiona i dała gwarancji, że się uda zapisać. Ale się udało ...

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Aga, nie mogłam odnaleźć tematu.
Rzeczywiście Nie chcą przyjmować z zewnątrz. Mnie przyjęli, bo przez tel nie powiedziałam wszystkiego. Natomiast ja nie zrobilam tego celowo. Pewnie gd6bym od razu powiedziała po co idę na wizytę to by mnie zapisali. A tak po prostu się umówiłam. Fakt, gin by zdziwiona i dała gwarancji, że się uda zapisać. Ale się udało ...
Ja nie będę ryzykować.. idę na Inflancka. Dzwonie 1,5 mca przed terminem i umawiają mnie na wizytę i kwalifikują do CC. Nawet zaświadczenia mieć nie muszę bo nie minęły 2 lata od pierwszej cesarki;-)
A Ty na kiedy masz termin?
P.S: dzięki za info ;)

Kruszka

Mama Franka i Julka
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Ja nie będę ryzykować.. idę na Inflancka. Dzwonie 1,5 mca przed terminem i umawiają mnie na wizytę i kwalifikują do CC. Nawet zaświadczenia mieć nie muszę bo nie minęły 2 lata od pierwszej cesarki;-)
A Ty na kiedy masz termin?
P.S: dzięki za info ;)
Do szpitala idę w niedzielę, w pn cc.
6 lat temu rodzilam na Inflanckiej, mam niefajnie wspomnienia, dlatego tam nie wracam. Ale z drugiej strony teraz nie jest tam tak tłoczno, no i ja leżałem przez weekend, kiedy było mnóstwo pacjentek i mało personelu.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Do szpitala idę w niedzielę, w pn cc.
6 lat temu rodzilam na Inflanckiej, mam niefajnie wspomnienia, dlatego tam nie wracam. Ale z drugiej strony teraz nie jest tam tak tłoczno, no i ja leżałem przez weekend, kiedy było mnóstwo pacjentek i mało personelu.
Teraz jedna osoba znajoma tam miała CC i zadowolona jest ;-)

Kasija01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie o kwalifikacje na Żelaznej. Posiadam skierowanie na cc, dzwoniłam do szpitala i powiedzieli mi, że najpierw muszę spotkać się z tamtejszym ginekologiem. Na jakiej podstawie lekarz zadecyduje czy "nadaje się" by rodzić tam? Czy trudno jest się dostać?

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Mam pytanie o kwalifikacje na Żelaznej. Posiadam skierowanie na cc, dzwoniłam do szpitala i powiedzieli mi, że najpierw muszę spotkać się z tamtejszym ginekologiem. Na jakiej podstawie lekarz zadecyduje czy "nadaje się" by rodzić tam? Czy trudno jest się dostać?
Kiedyś z ulicy przyjmowali... W 2017 roku a teraz jak rodzilam w 2019 to nie chcieli mnie przyjąć... Powiedzieli że muszę tam ciąże prowadzić..

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019