reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital TCZEW

Alamis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Sierpień 2007
Postów
429
Witam

Jestem z Tczewa i prawdopodobnie będę rodzić w Tczewie. wiecie może jakie są opinie na temat tego szpitala??jaka jest tam atmosfera??:-)
 
reklama
cześć alamis,
też jestem z tczewa, ale rodziłam we wojewódzxkim w elblągu,
tyle sie nasłuchałam tragiopowieści o tym tczewskim szpitalu...
 
tzn. mniej więcej jakich??ja już sama nie wiem gdzie chce rodzić ale chyba będę musiała w tczewie. to chyba zależy od lekarza jaki jest na dyżurze co nie??i co zadowolona byłaś z porodu w Elblągu??;-) w ogóle to chciałam poród rodzinny i nie wiem jak to wygląda w Tczewie.:-( pozdrawiam:-)
 
tzn. mniej więcej jakich??ja już sama nie wiem gdzie chce rodzić ale chyba będę musiała w tczewie. to chyba zależy od lekarza jaki jest na dyżurze co nie??i co zadowolona byłaś z porodu w Elblągu??;-) w ogóle to chciałam poród rodzinny i nie wiem jak to wygląda w Tczewie.:-( pozdrawiam:-)


czesc Alamis ja tez jestem z tczewa i ciekawa jestem gdzie wkoncu rodzilas? bo ja w tczewie jesli ty tez to moze wymienimy obserwacje co?
 
ja rodziłam w gdańsku w wojewódzkim i powiem szczerze że nie mogę narzekać:-)a Ty jakie masz wrażenia z Tczewskiego szpitala??:-)pozdrawiam
 
Witam
Ja rodzilam w szpitalu w Tczewie i jestem zadowolona.Tez sie nasluchalam roznych historii,ktiore okazaly sie nieprawdziwe.Teraz jest zupelnie inaczej tzn o niebo lepiej niz 10 lat temu.
 
witka
no wrazenia nie sa najgorsze chociaz najprzyjemniejsze tez nie ale co moze byc przyjemnego w lezeniu w szpitalu jakimkolwiek. nie mam porownania bo to moje pierwsze dziecko drugie pewnie tez tu urodze bo mowie nie jest zle te pare dni mozna przetrwac.:blink:
 
a najgorsze i najwredniesze moze troche uogolniam ale sa salowe. taka jedna szczegolnie no co za sucz ze sie juz tak brzydko wyraze.
z tego co slyszalam i zreszta przekonalam sie na wlasnej skorze wlasnie na naszej tczewskiej porodowce z wszystkich tczewskich szpitali sa najgorsze:wściekła/y::baffled::wściekła/y::angry::growl:
 
:no:Porodówka w Tczewie-NIE POLECAM ŻADNEJ PRZYSZŁEJ MATCE!!!!Położne ,które tam pracują uważają sie za nie wiadomo kogo!!Nie masz znajomej wśród położnej-MASZ PRZEGRANE!!!:no:Jakieś dziwne odzywki,panoszenie się i dziwne miny,a co najgorsze wypuszczają do domu noworodka z grozną bakterią i żeby nie trzezwa reakcja rodziców to nie wiadomo jak by się to skończyło!!Za kogo one się uważają???Jak tak można???Czy tam panują wogóle jakieś zasady międzyludzkie??Kto za to odpowiada??Oczywiśce nie wszystkie panie,które tam pracują są takie !Są wyjątki,ale reszta to jakieś nieporozumienie!!!!!!:wściekła/y:APEL DO PANA ORDYNATORA ODDZIAŁU!!!Niech się pan przyjrzy pacy swoich podopiecznych,(najlepiej w nocy) i wyciągnie pan z tego jakieś wnioski i konsekwencje,żeby kiedyś jacyś mało świadomi rodzice nie zapłacili za to zdrowiem swojej pociechy.....
 
reklama
Najfajniejsze są pielęgniarki z noworodków nie spotkałam się żeby jakaś była niesympatyczna i naprawde pomagają , drugie też rodziłam u nas o położnych nie bede wogole wspominac jakby wszystkie rozumy zezarly a matki są te głupie.
 
Do góry