reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Trzebnica lub Wro Brochów- opinie

humangirl007

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2018
Postów
26
Cześć kobietki! Nie znalazłam zbyt wielu aktualnych informacji na ten temat dlatego piszę nowy wątek. Co sądzicie o szpitalu w Trzebnicy i szpitalu na Brochowie we Wroclawiu? Jak z opieka? Jak polozne? Jak przebiegl wam porod? Jak sytuacja ze znieczuleniem (zalezy mi na znieczuleniu zewnatrzoponowym w razie czego)? Jak sala, do jakiej trafilyscie? Z tego co czytalam to w Trzebnicy nie maja znieczulenia na zyczenie, maja mniej sal jednoosobowych ale za to PODOBNO fachowa opieka nad mama i maluszkiem no i nie ma oplat? A z kolei na Brochowie przeczytalam ze maja znieczulenie na zyczenie, maja wiecej sal jednoosobowych (na takiej by mi zalezalo choc to nie jest konieczne) i godziny w ktorych moglby z nami siedziec moj partner sa dluzsze niz w Trzebnicy ale z kolei podobno bardzo trzeba prosic sie o pomoc? Powiedzcie kochane jak to jest. Z gory dzieki
 
reklama
Dziękuję! A moglabys cos wiecej o Olesnicy opowiedziec?
Nie ma znieczulenia, ale położne to anioły. Nowe "boksy" do rodzenia z drabinkami, pokazują masaże, można iść pod prysznic. Rodziłam sn po CC. Na samolocie wylądowałam dopiero jak było widać główkę, kilka pozycji rodzenia przerobiłam. Zachęcają by jeść w trakcie i zaraz po. Super ochrona krocza. 2h kontaktu skora do skory i od razu pomogły przystawić. Pępowina odcinanaojak skonczy tetnic. Bardzo angażują partnera. Jest też bocianek- sala z wynajmowaną położną jak pokój w domu (zobacz na fb). Nawet we Wrocławiu nie ma domu narodzin. Stosują się w 100% do planu porodu i potem do opieki nad dzieckiem. Szczepień kiedy chcesz i czy chcesz, to samo kąpiel itd. kilka razy pytają czy pomóc przy dziecku, karmieniu itd
 
Nie ma znieczulenia, ale położne to anioły. Nowe "boksy" do rodzenia z drabinkami, pokazują masaże, można iść pod prysznic. Rodziłam sn po CC. Na samolocie wylądowałam dopiero jak było widać główkę, kilka pozycji rodzenia przerobiłam. Zachęcają by jeść w trakcie i zaraz po. Super ochrona krocza. 2h kontaktu skora do skory i od razu pomogły przystawić. Pępowina odcinanaojak skonczy tetnic. Bardzo angażują partnera. Jest też bocianek- sala z wynajmowaną położną jak pokój w domu (zobacz na fb). Nawet we Wrocławiu nie ma domu narodzin. Stosują się w 100% do planu porodu i potem do opieki nad dzieckiem. Szczepień kiedy chcesz i czy chcesz, to samo kąpiel itd. kilka razy pytają czy pomóc przy dziecku, karmieniu itd

O kurcze, z tego co tutaj opowiadasz to swietnie! Martwi mnie tylko brak znieczulenia, bo mam naprawde niski prog bolu i boje sie ze nie dam rady :( a jak podchodza do mlodych matek? Rownie dobrze co do tych starszych? Mam niespelna 19 lat a duzo sie slyszy o niemilych tekstach do mlodych mam :(
 
O kurcze, z tego co tutaj opowiadasz to swietnie! Martwi mnie tylko brak znieczulenia, bo mam naprawde niski prog bolu i boje sie ze nie dam rady :( a jak podchodza do mlodych matek? Rownie dobrze co do tych starszych? Mam niespelna 19 lat a duzo sie slyszy o niemilych tekstach do mlodych mam :(
Tam dla każdego są życzliwi. Nic się nie bój
 
reklama
Do góry