reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Lepiej jest urodzić sn, trochę się trzeba namęczyć, ale ja jednak to lepiej taki poród wspominam. Chociaż z drugiej strony mam mieszane uczucia, bo tu bez bólu właściwie wyciągęli dziecko i już po sprawie, gorzej potem, bo jednak boli. Jest na pewno lepiej, jak się szybko kobieta uruchomi. Ale u mnie nie było innego wyjścia, bo u mnie cc było zabiegiem ratującym życie dziecka. Póki co odpoczywam, ale w planach następna ciąża, tylko muszę jeszcze troche odczekać, żeby mieć szansę na sn.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jutro rano mykam na ip, zobaczymy co się dzieje, czy mnie zostawią czy puszczą do domu, jak nic nie napisze tzn że zostałam
 
6 godz czekałam na ktg, kolejne 2 na jego interpretacje

Na ip jest tak,że jak przychodzisz na KTG to lekarz woła po nazwisku, więc tak naprawdę wołają jak chcą, czasem ta co czeka od 7 wchodzi dopiero o 11-12 pod tym KTG leżysz ok 1 godz(są 2 aparaty), a potem zależy, czasem lekarz od razu na nie patrzy i bada, a dzisiaj po ktg mnie wyprosili i kazali czekać na interpretację.Tak mi zeszło. Było dzisiaj strasznie dużo ciężarnych.
Już tam nie pojadę o 7 rano.
 
antez- kiedyś dziewczyny pisały kiedy najlepiej przyjechać na ktg na ip, nie pamiętam dokładnie ale musiałaś mieć pecha bo z tego co pamiętam to one szybko to załatwiły, ja pewnie będę miała ktg robione w poradni patologi bo tam chodzę, ale w poprzedniej ciąży jak w 35 tc. nie czułam ruchów to pojechałam na ip była ok 17 to mi zrobili ktg od strzału i lekarz odrazu zszedł zobaczyć
 
hej

Ja po kolejnym KTG, maluchowi się nie spieszy, w środę na kolejne

U mnie jest o tyle dziwna sprawa że z OM termin miałam na 9/03/13 a z USG na 20/03/13, ale nic się nie zapowiada na poród w środę
 
reklama
anetaz- a mówili Ci coś lekarze że cię będą zostawiać albo coś, w sumie najdokładniejszy termin to tez z pierwszego usg, wiadomo jak to jest z okresem jedni owulke mają po 10 inni po 20 dniach
 
Do góry