reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Nie sądzę,aby tak było bo Ujastek odsyła wszystkie pacjentki z poważnymi chorobami przewlekłym na Kopernka. Chyba z jakiegoś powodu tak jest.
bo ludzie mylą neonatologię z położnictwem. Ujastek i Kopernik mają taki sam stopień referencyjności jeśli chodzi o noworodki, ale tylko Kopernik ma najwyższy stopień referencyjności jeśli chodzi o położnictwo. w praktyce to oznacza, że jeśli są jakieś poważne komplikacje przy lub po porodzie dla rodzącej to i tak wiozą na Kopernika.
 
Kochane, czy któraś z was, które rodziły już na Kopernika jest w stanie odezwać się do mnie na priv odnośnie położnej? Może ktoś ma znajoma w położnictwie w tym szpitalu? :(
 
Cześć :) chętnie porozmawiam z mamami które będą rodzić na Kopernika, u mnie poród najpewniej w sierpniu. Sporo czasu jeszcze przedemną. Pozdrawiam Was dziewczyny i dużo zdrowia życzę :)))
 
Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy post na forum. Aktualnie jestem w 34 tygodniu ciąży, przymierzam się do porodu w tym szpitalu i zastanawiam się czy któraś z Was może orientuje się czy warto mieć "swoją" położną? Z tego co się orientuje to oficjalnie ten szpital tego nie praktykuje ale gdyby "ktoś, coś" mógł podpowiedzieć byłabym wdzięczna :D
 
Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy post na forum. Aktualnie jestem w 34 tygodniu ciąży, przymierzam się do porodu w tym szpitalu i zastanawiam się czy któraś z Was może orientuje się czy warto mieć "swoją" położną? Z tego co się orientuje to oficjalnie ten szpital tego nie praktykuje ale gdyby "ktoś, coś" mógł podpowiedzieć byłabym wdzięczna :D

Myślę,że warto mieć tam swojego lekarza jeśli już tam będziesz rodzić :) Ja rodziłam ze swoim lekarzem ( tak dokładnie,to miałam cc) i teraz też będę rodzić - mam nadzieję ze swoim lekarzem :D
 
Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy post na forum. Aktualnie jestem w 34 tygodniu ciąży, przymierzam się do porodu w tym szpitalu i zastanawiam się czy któraś z Was może orientuje się czy warto mieć "swoją" położną? Z tego co się orientuje to oficjalnie ten szpital tego nie praktykuje ale gdyby "ktoś, coś" mógł podpowiedzieć byłabym wdzięczna :D
rodziłam tam w 2015 i trafiłam na naprawdę super położne przy porodzie :) (rodziłam w trakcie zmiany dyżuru) teraz też chcę rodzić w Koperniku i nawet mi przez głowę nie przeszło, żeby opłacać położną, nawet gdyby byłam taka możliwość oficjalnie.
 
Zuza dziękuję za odpowiedź :)

A czy gdzieś można dostać listę wyprawki do tego szpitala? Ewentualnie czy któraś z dziewczyn rodzących niedawno mogłaby się wypowiedzieć co należy mieć ze sobą, a co jest zupełnie zbędne :)
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla dziecka dają wszystko-ubranka, pieluszki, chusteczki do wycierania pupy; dla mamy majtki poporodowe i wkłady, więc właściwie to potrzebujesz tylko rzeczy do wyjścia dla dziecka :)
 
Do góry