reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Hej dziewczyny, czy któraś mama planuje poród w tym szpitalu w lipcu? Pytam z ciekawości, bo ja chyba się zdecydowałam, termin mam na 21.07
 
reklama
Witam,
Zamierzam rodzic na Kopernika w połowie sierpnia, czy któraś z was może mi opisać jak wygląda sam poród? Czy standardowo nacinają krocze? To będzie mój pierwszy poród.
 
Nacinają krocze w razie potrzeby , ja przy pierwszym dziecku miałam nacinane i nawet tego nie poczułam , tym razem będę mieć cesarkę niestety:/
 
Dziewczyny, a wiecie może, czy są w szpitalu jakieś dni otwarte, żeby zobaczyć oddział i dowiedzieć się co trzeba zabrać ze sobą?
 
Dziewczyny, a wiecie może, czy są w szpitalu jakieś dni otwarte, żeby zobaczyć oddział i dowiedzieć się co trzeba zabrać ze sobą?
tu masz trochę info nt szpitala:
Link do: Szpital Uniwersytecki

co do dni otwartych to chyba standardowo nie organizują, ale pewnie można zadzwonić i zapytać, czy i kiedy można obejrzeć oddział.

dla dziecka nie musisz mieć nic - ubranka, pieluszki, chusteczki, mleko mm jest na oddziale. dla mamy dają podkłady, ale warto mieć kilka swoich w zapasie

jedzenie typowo szpitalne ;)
 
Witam,
Zamierzam rodzic na Kopernika w połowie sierpnia, czy któraś z was może mi opisać jak wygląda sam poród? Czy standardowo nacinają krocze? To będzie mój pierwszy poród.
Rodziłam tam w tym miesiącu. Polecam dla siebie mieć wszystko, dla dziecka nie warto brać czegokolwiek :)
 
Dziewczyny niestety nie wiem jak się cytuje Niniak, a dlaczego taki wybór? Ja chyba już też się zdecydowałam, głównie ze względu, że chodzę tam do poradni patologii ciąży :) Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jak tam jest ze znieczuleniem do porodu? Dają chętnie czy raczej nielicznym?
 
Dziewczyny niestety nie wiem jak się cytuje Niniak, a dlaczego taki wybór? Ja chyba już też się zdecydowałam, głównie ze względu, że chodzę tam do poradni patologii ciąży :) Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jak tam jest ze znieczuleniem do porodu? Dają chętnie czy raczej nielicznym?
Ze znieczuleniem problemu nie ma, tylko trzeba zaczekać w kolejce, ja się nie doczekałam i w sumie nie żałuję, poród miałam szybki, parę skurczów, a dziewczyny różnie dochodziły do siebie po tym znieczuleniu l. Ale oczywiście wiadomo poród, porodowi nie równy :)
 
reklama
Dzięki za każde info Sama myśl, że jest możliwość już działa na mnie pozytywnie Gdybyście miały jakieś uwagi, co np warto zabrać ze sobą, a mało się o tym mówi albo inne praktyczne rady to dzielcie się To mój pierwszy poród i już pomału zaczynam się stresować
 
Do góry