reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

To miałaś swoją położna wybraną? Była z tego szpitala?

A kto był Twoim lekarzem?

Dziękuję bardzo za opinię. Tyle jest też negatywnych, że ciężko już zdecydować się na cokolwiek. Cieszę się, że wszystko poszło w Ciebie tak dobrze ☺️.
A jak po porodzie? Sale kilkuosobowe, czy jedynki? Czy mąż mógł być przy porodzie? Ile dni leżałaś po porodzie?
Tak, mialam ze szpitala polozna.
Moim lekarzem byl prof Huras.
Po porodzie dobrze. Dziecko przywoza do Ciebie ale jak nie czujesz sie na silach to mozesz poprosic, zeby je wzieli do siebie, zebys odpoczela. Sale 2-3 osobowe. Jest jedna 1.
Maz byl ze mna caly czas w trakcie porodu.
Po porodzie wyszłam w 3 dobie. Po cc wychodzi sie dzien pozniej. Wypisy sa tez w weekend i święta.
 
reklama
To miałaś swoją położna wybraną? Była z tego szpitala?

A kto był Twoim lekarzem?

Dziękuję bardzo za opinię. Tyle jest też negatywnych, że ciężko już zdecydować się na cokolwiek. Cieszę się, że wszystko poszło w Ciebie tak dobrze ☺️.
A jak po porodzie? Sale kilkuosobowe, czy jedynki? Czy mąż mógł być przy porodzie? Ile dni leżałaś po porodzie?
Mam porównanie leżenia na Kopernika i na Ujastku i na Kopernika jest milion razy lepiej, zresztą po prostu nawet położne są bardziej profesjonalne, nie ma wyrzutów, że coś potrzebujesz, wszyscy mili i taktowni. O wszystkim informują na bieżąco.
 
Tak, mialam ze szpitala polozna.
Moim lekarzem byl prof Huras.
Po porodzie dobrze. Dziecko przywoza do Ciebie ale jak nie czujesz sie na silach to mozesz poprosic, zeby je wzieli do siebie, zebys odpoczela. Sale 2-3 osobowe. Jest jedna 1.
Maz byl ze mna caly czas w trakcie porodu.
Po porodzie wyszłam w 3 dobie. Po cc wychodzi sie dzien pozniej. Wypisy sa tez w weekend i święta.
Mam porównanie leżenia na Kopernika i na Ujastku i na Kopernika jest milion razy lepiej, zresztą po prostu nawet położne są bardziej profesjonalne, nie ma wyrzutów, że coś potrzebujesz, wszyscy mili i taktowni. O wszystkim informują na bieżąco.
Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za odpowiedzi :).
 
Hej :)) czy ktoś w ostatnim czasie rodził na Kopernika? Albo do tego miał bliźniaki? Z góry dziękuje 😊😊
Ja rodzilam w sierpniu. Jestem bardzo zadowolona. Lekarze i polozne super. Ja nie mialam swojej poloznej, trafilam na Pania Wiole ktora byla nieocenionym wsparciem. Odwiedziny sa od 16 do 20 ale maz przychodzil do mnie tez na chwile w ciagu dnia i nie bylo nigdy problemu. Jedyny minus to jedzenie (mi przynosil maz jedzenie z domu) no i to ze sala gdzie sie lezy wyglada jak z filmow przedwojennych. Natomiast sala porodowa bardzo ok.
To co jest przewaga kopernika to oddzial neonatologii gdzie przywoza maluszki z calego wojewodztwa. Moj maly trafil tam z uwagi na spadki saturacji i podejrzenie sepsy. Neonatolozki i polozne wspaniale, nie tylko fachowcy ale tez ludzie z sercem na dloni. Niekomu oczywiscie nie zycze takich doswiadczen, sama tego tez nie planowalam ale ten oddzial jest niewatpliwie dodatkowym plusem
 
Hej dziewczyny, czy któraś w ostatnim czasie rodziła na Kopernika z dedykowana położna z tego szpitala i mogła by się podzielić swoimi wrażeniami i ewentualnie kontaktem do tej położnej? Z góry dziękuje 😉
 
Ja rodzilam z końcem października :) mialam dedykowana polozna - pania Karoline :) cudowna dziewczyna, bardzo pomocna. Jest moim zdaniem bardzo spoko bo rodzac z mężem, polozna nie siedzi z Wami na sali. Tylko jestes podlaczona pod ktg z ktorym mozna spokojnie chodzic, siedzieć na pilce a polozna z innego pokoju monitoruje i sprawdza czy wszystko ok. W razie czego wolasz ja przyciskiem i zaraz sie pojawia. Sama tez co jakis czas przychodzi, sprawdza, proponuje inna pozycje, jakies udogodnienia. Pilnuje kiedy mozna znieczulenie ogolne (jesli oczywiście chcesz). W momencie skurczy partych jest juz caly czas z Wami i pomaga przec. Mi ten system bardzo sie podobal. Bo bylam z mężem caly czas i nie denerwowala mnie jej obecność w sali z nami. Bylismy sami, przezywalismy to wspolnie a w razie potrzeby ona byla w minute.
W razie czego pisz na priv :)
 
Hej dziewczyny, czy któraś w ostatnim czasie rodziła na Kopernika z dedykowana położna z tego szpitala i mogła by się podzielić swoimi wrażeniami i ewentualnie kontaktem do tej położnej? Z góry dziękuje 😉
hej, ja rodziłam w grudniu z panią Wiolą Stoch - gorąco polecam! To mój drugi poród z Panią Wiolą - za pierwszym razem przypadkowo trafiłam na jej dyżur, a teraz nie wyobrażałam sobie rodzic z kimś innym. Kobieta - anioł, wspaniała położna. Mój poród przebiegał dość szybko, wiec była ze mna prawie cały czas :) gdybys miała pytania, chętnie odpowiem.
 
Zapraszam przyszle mamy na bezplatne spotkania kregu kobiet❤️

 
hej, ja rodziłam w grudniu z panią Wiolą Stoch - gorąco polecam! To mój drugi poród z Panią Wiolą - za pierwszym razem przypadkowo trafiłam na jej dyżur, a teraz nie wyobrażałam sobie rodzic z kimś innym. Kobieta - anioł, wspaniała położna. Mój poród przebiegał dość szybko, wiec była ze mna prawie cały czas :) gdybys miała pytania, chętnie odpowiem.
Hej a orientujesz się może czy są teraz porody rodzinne? Zamierzam rodzic za jakieś dwa tygodnie a coś ostatnio słyszałam że ze względu na choroby dyrekcja o tym decyduje🙈 i generalnie jak Twoje odczucia pod względem warunków i opieki?😊
 
reklama
Hej dziewczyny, mam zaplanowane przyjęcie na cc w dniu 4/04 i zastanawiam się czy mam być na czczo do badań i czy cc jest tego samego dnia czy następnego. Nie mam tam swojego lekarza, przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam do Poradni Patologii Ciązy, ale nie zapytalm na ostatniej wizycie, gdyż mieli straszne urwanie głowy i raczej wizyta była szybka. Domyślam się, że jak jest przyjęcie to najpier są badania a dopiero następnego dnia operacja? Jak to i Was wyglądało?
Pozdrawiam
A.
 
Do góry