reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Hej dziewczyny, mam zaplanowane przyjęcie na cc w dniu 4/04 i zastanawiam się czy mam być na czczo do badań i czy cc jest tego samego dnia czy następnego. Nie mam tam swojego lekarza, przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam do Poradni Patologii Ciązy, ale nie zapytalm na ostatniej wizycie, gdyż mieli straszne urwanie głowy i raczej wizyta była szybka. Domyślam się, że jak jest przyjęcie to najpier są badania a dopiero następnego dnia operacja? Jak to i Was wyglądało?
Pozdrawiam
A.
Cc jest następnego dnia :)
 
reklama
Hej dziewczyny, mam zaplanowane przyjęcie na cc w dniu 4/04 i zastanawiam się czy mam być na czczo do badań i czy cc jest tego samego dnia czy następnego. Nie mam tam swojego lekarza, przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam do Poradni Patologii Ciązy, ale nie zapytalm na ostatniej wizycie, gdyż mieli straszne urwanie głowy i raczej wizyta była szybka. Domyślam się, że jak jest przyjęcie to najpier są badania a dopiero następnego dnia operacja? Jak to i Was wyglądało?
Pozdrawiam
A.
Na czczo z rana. CC następnego dnia, chyba, że przyjmują w piątek -wtedy w poniedziałek. Powodzenia!🤗
 
Hej dziewczyny, mam zaplanowane przyjęcie na cc w dniu 4/04 i zastanawiam się czy mam być na czczo do badań i czy cc jest tego samego dnia czy następnego. Nie mam tam swojego lekarza, przez ostatnie dwa tygodnie chodziłam do Poradni Patologii Ciązy, ale nie zapytalm na ostatniej wizycie, gdyż mieli straszne urwanie głowy i raczej wizyta była szybka. Domyślam się, że jak jest przyjęcie to najpier są badania a dopiero następnego dnia operacja? Jak to i Was wyglądało?
Pozdrawiam
A.
Jeżeli masz przyjęcie 4 to cięcie wykonają 5 , najpierw idziesz ze skierowaniem do ambulatorium do okienka i czekasz potem jak Cię wywołają , tam robią ktg , USG , mierzą ciśnienie ( czy dalej robią testy na covid to już nie wiem ) i tam też się przebierasz . Kurtkę , buty znosi się do szatni i zaprowadzają na 1 piętro i tam jest wywiad z anestezjolog, pobierają krew do badań, bada Cię ordynator z całym zastępem studentów i w między czasie się czeka na miejsce na sali na przykład , a na drugi dzień robią CC i na czczo z tego co wiem .
 
hej, ja rodziłam w grudniu z panią Wiolą Stoch - gorąco polecam! To mój drugi poród z Panią Wiolą - za pierwszym razem przypadkowo trafiłam na jej dyżur, a teraz nie wyobrażałam sobie rodzic z kimś innym. Kobieta - anioł, wspaniała położna. Mój poród przebiegał dość szybko, wiec była ze mna prawie cały czas :) gdybys miała pytania, chętnie odpowiem.
Ja też rodziłam z Panią Wiolą Stoch (akurat miała dyżur, trafiliśmy na nią przypadkiem) i faktycznie była wspaniała, cierpliwa, wspierająca. Bardzo polecam!
 
Bo w Myslenicach musiałam mieć tylko higieniczne rzeczy i koszule dla siebie i podstawowe higieniczne rzeczy dla malucha . Ubranka i rozek oraz mleko dla malucha było zapewniane .
 
reklama
Do góry